Szaran prezentuje nowy singiel!

Autor: SBM Redaktor: Motyl

Dodane: 19-04-2024 14:17 ()


Nowy utwór Szarana pt. "Huta (gasną światła)" jest już dostępny w serwisach streamingowych. Za bit do utworu odpowiadają SHDOW i Hubi, czyli duet znany m.in. z ostatniego długogrającego projektu Kanye Westa i Ty Dolla Signa. Co ciekawe – jak sam Szaran przekazał w swoich wersach – bitem do "Huty" wcześniej był zainteresowany również Ye.

Szaran to jeden z najciekawszych przedstawicieli młodego pokolenia polskiej sceny hip-hopowej. Artysta dał się poznać szerszej publiczności już w zeszłym roku za sprawą Hotelu Maffija 3, gdzie powstał m.in. utwór "Powodzenia Szaran!" z gościnnym udziałem Białasa i Bedoesa2115, a także dzięki pojawieniu się na scenie SBM FFestival, podczas którego raper oficjalnie podpisał kontrakt z labelem.

Pierwszym autorskim wydawnictwem Szarana w SBM była świetnie przyjęta EPka pt. "Ponad Blok EP", a kolejnym krokiem artysty będzie jego debiutancki album zapowiedziany na ten rok. Pierwszym singlem promującym krążek jest "Huta (gasną światła)”, który tytułem nawiązuje do rodzinnego miasta rapera, czyli Krakowa, a sam kawałek to wprowadzenie do muzycznej podróży do świata Szarana.

Klip do kawałka można obejrzeć na kanale SBM na YouTube, a sam utwór jest już dostępny na wszystkich platformach streamingowych.


comments powered by Disqus