Premiera zwiastuna „No Rest for the Wicked”

Autor: Kool Things Redaktor: Motyl

Dodane: 14-04-2024 13:02 ()


W oczekiwaniu na mającą się odbyć 18 kwietnia o 18:00 (CEST) premierę wczesnego dostępu, Moon Studios i Private Division przedstawiają oficjalny zwiastun premierowy No Rest for the Wicked, RPG akcji przeznaczonej dla dorosłych. Zwiastun podkreśla malowniczość oprawy graficznej i jednocześnie przedstawia wycinek fabuły oraz kilka postaci, z którymi przyjdzie się graczowi zetknąć.

Zwiastun można obejrzeć tutaj:

No Rest for the Wicked będzie dostępna na platformie Steam w specjalnej cenie promocyjnej wynoszącej 35,99 USD. W przypadku zakupu za pośrednictwem linku partnerskiego naliczony zostanie dodatkowy upust w wysokości 4 USD, co oznacza obniżenie ceny gry do 31,99 USD. Zarówna cena promocyjna, jak i zniżka partnerska będą dostępne do 2 maja godziny 18:00 (CEST). Gracze, którzy zakupią No Rest for the Wicked w trakcie fazy wczesnego dostępu, będą również mogli otrzymać Zbroję Cerimów. Zestaw Cerim Armor i instrukcję jego odbioru można zobaczyć tutaj.

Po zakupie na platformie Steam, No Rest for the Wicked można również zagrać za pośrednictwem usługi gamingu w chmurze NVIDIA GeForce NOW (wymagane osobne członkostwo i rejestracja) — daje ona graczom natychmiastowy dostęp do wydajności komputera GeForce na praktycznie każdym urządzeniu PC, Mac, SHIELD TV, Android, iOS czy Chromebook bez konieczności pobierania żadnych plików.


comments powered by Disqus