Jacuś wydaje nowy album!

Autor: SBM Redaktor: Motyl

Dodane: 12-04-2024 23:03 ()


Płyta "Fantasmagorie" jest dostępna we wszystkich serwisach streamingowych. 

Odliczanie dobiegło końca – Jacuś zaprezentował światu swój kolejny album, który nosi tytuł “Fantasmagorie”. Nazwa płyty nawiązuje do wizji otaczającego świata i doświadczeń Jacusia, które balansują na granicy jawy i snu. Krążek składa się z 10 utworów, wśród których znajdziemy wydane wcześniej single "No cóż" "Maybach", "Chcę Ci powiedzieć" oraz "Styl".

Jacuś mówi o swoim albumie: "Moje koncepcje zmieniały się równie często, jak zmieniały się moje poglądy na świat pod wpływem tych wydarzeń. „Fantasmagorie” to moje zapiski z tego okresu. Słuchając utworów można próbować wyobrazić sobie, co czułem podczas ich tworzenia. Jeśli macie jakieś spostrzeżenia, zapewniam, że w chwili, gdy komponowałem je, prawdopodobnie doświadczałem podobnych uczuć. Album ten został określony przez krytyków muzycznych, którzy przesłuchali go przed premierą, jako specyficzny, świeży, inny… Czy zgadzam się z takimi określeniami? Nie jestem pewien... Zawsze podkreślam, że to, co tworzę, jest po prostu moje własne i tak to zostawiam Wam do dalszej interpretacji".

Na stronie SBM Store trwa sprzedaż albumu wraz z dedykowanymi t-shirtami z okazji premiery krążka. W sklepie jest też dostępna standardowa wersja płyty, a na niej znajduje się bonus track, niedostępny w serwisach streamingowych.


comments powered by Disqus