Warsztaty Rysunkowe w CAS Ruch to zdrowie - relacja

Autor: POP 90 Redaktor: Motyl

Dodane: 28-03-2024 23:38 ()


W piątek 22 marca 2024 r. w Centrum Aktywności Seniorów „Ruch to zdrowie” miały miejsce warsztaty rysunkowe. Zajęcia nastawione były przede wszystkim na dzieci, ale udział wziąć mogli także opiekunowie. Ci również aktywnie włączyli się w warsztaty.

Zajęcia w CAS przy os. Mistrzejowice Nowe w Krakowie poprowadził Jan Lorek, rysownik związany z Krakowskim Klubem Komiksu, autor okładek do gier video, który wcześniej organizował podobne wydarzenia m.in. w Oświęcimskim Centrum Kultury (https://paradoks.net.pl/read/46371-warsztaty-rysunkowe-w-ock-relacja).

Uczestnicy mieli za zadaniem wykończyć kopie szkiców lub pokolorować wydruki z Tytusem z serii komiksów Henryka Chmielewskiego oraz Metacomem, postacią znaną chociażby z komiksu Jacka Widora (nb. ten rysownik był gościem Centrum w stycznia tego roku).

Biorący udział mieli okazję wypróbować materiały rysunkowe z serii Fiorello z Tytusem. Czekały też na nich drobne niespodzianki ufundowane przez producenta, firmę KW trade oraz zakładki do książek z księgarni Fankomiks i z Wydawnictwa M.

Galeria


comments powered by Disqus