Hardkorowe platformówki Hellstuck i Diamond Hands teraz na Switchu

Autor: Ultimate Games Redaktor: Motyl

Dodane: 08-03-2024 07:32 ()


Hellstuck: Rage With Your Friends oraz Diamond Hands: To The Moon to dwie hardkorowe platformówki w stylu retro, które właśnie trafiają na Nintendo Switch. Gry wyróżniają się wymagającą rozgrywką opierającą się na precyzyjnym skakaniu. Wcześniej oba tytuły zostały wydane na PC, gdzie zostały pozytywnie przyjęte przez graczy. Datę premiery gier na konsolach Nintendo ustalono na 6 marca br.

Za stworzenie Hellstuck: Rage With Your Friends oraz Diamond Hands: To The Moon odpowiada niezależne Terror Dog Studio, które ma na koncie też m.in. kooperacyjny survival horror Ultimate Zombie Defense. Wersje na Nintendo Switch przygotowała polska firma Ultimate Games S.A., która jest także wydawcę obu tytułów. Platformówki są dostępne w Nintendo eShop zarówno osobno, jak i w odpowiednio tańszym zestawie Rage Quit Bundle.

Hellstuck: Rage With Your Friends także na Switchu. Czas uciec z piekła!

Hellstuck: Rage With Your Friends to wymagająca gra platformowa, w której gracz zaczyna w najgłębszych otchłaniach piekła. Głównym celem jest wydostanie się z 9 kręgów piekielnych, do czego konieczne będzie precyzyjne skakanie. Tytuł wyróżnia się mroczną grafiką i muzyką w stylistyce retro.

Rozgrywka w Hellstuck: Rage With Your Friends opiera się na prostych zasadach – gracz może przemieszczać się tylko w boki i skakać do góry. Kluczem do sukcesu, czyli ucieczki z kolejnych kręgów piekła, są precyzyjnie wymierzone skoki. Gra wymaga nie tylko zręczności, ale i dobrego planowania skoków, bo jeden zły ruch może skończyć się długim upadkiem.

Stworzona przez Terror Dog Studio platformówka oferuje tryb gry dla jednego gracza, a w trybie lokalnej kooperacji grać mogą jednocześnie 2 osoby.

Datę premiery Hellstuck: Rage With Your Friends na Nintendo Switch ustalono na 6 marca 2024 r. Gra jest dostępna także na PC (Steam).

Hellstuck: Rage With Your Friends | Nintendo Switch Trailer:

https://youtu.be/k6bnE3cz3fM

 

Hellstuck: Rage With Your Friends (Nintendo eShop):

https://www.nintendo.com/store/products/hellstuck-rage-with-your-friends-switch/

https://www.nintendo.com/store/products/rage-quit-bundle-switch/

Hellstuck: Rage With Your Friends (Steam):

https://store.steampowered.com/app/1559570/Hellstuck_Rage_With_Your_Friends/

Wymagająca platformówka Diamond Hands: To The Moon teraz na Nintendo Switch

W Diamond Hands: To The Moon na graczy czeka unikalna możliwość dotarcia na Księżyc. To nietypowa gra platformowa z prostymi założeniami, ale równocześnie trudna do opanowania. Nawiązująca do stylu retro grafika dodaje tej wymagającej platformówce specyficznego charakteru.

W Diamond Hands: To The Moon rozgrywka koncentruje się na wymierzonych skokach, dzięki którym można przebijać się w coraz wyżej położone rejony. Najważniejsze są tu precyzja, spokój i zręczność, bez których sukces nie będzie możliwy. Twórcy z Terror Dog Studio przygotowali do tego cały szereg zróżnicowanych poziomów do pokonania, nawiązujących w humorystyczny sposób np. do giełdy papierów wartościowych oraz krainy kurczaków.

Tytuł oferuje zarówno zabawę dla pojedynczego gracza, jak i tryb lokalnej kooperacji dla 2 osób.

Datę premiery Diamond Hands: To The Moon na Nintendo Switch ustalono na 6 marca 2024 r. Gra jest dostępna także na PC (Steam).

Diamond Hands: To The Moon | Nintendo Switch Trailer:

https://youtu.be/37WexoV4Z6U

 

Diamond Hands: To The Moon (Nintendo eShop):

https://www.nintendo.com/store/products/diamond-hands-to-the-moon-switch/

https://www.nintendo.com/store/products/rage-quit-bundle-switch/

Diamond Hands: To The Moon (Steam):

https://store.steampowered.com/app/1727810/Diamond_Hands_To_The_Moon/

 

 

 

 


comments powered by Disqus