Pocket Fishing teraz na Switchu. To zręcznościówka z 65 gatunkami ryb

Autor: Ultimate Games S.A. Redaktor: Motyl

Dodane: 26-02-2024 22:38 ()


Na Nintendo Switch trafia Pocket Fishing, zręcznościowa gra wędkarska z relaksującą rozgrywką i aż 65 gatunkami ryb. To nowy tytuł od Ultimate Games S.A., które znane jest m.in. z bestsellerowej serii gier wędkarskich Ultimate Fishing Simulator. Datę premiery Pocket Fishing na konsolach Nintendo ustalono na 26 lutego br.

Za przygotowanie i wydanie Pocket Fishing na Nintendo Switch odpowiada polska firma Ultimate Games S.A. Gra jest oparta na Ultimate Fishing Mobile, tytule wydanym wcześniej na urządzeniach mobilnych z systemami Android i iOS.

Pocket Fishing to zręcznościowa gra wędkarska stawiająca głównie na relaksującą rozgrywkę i oferująca długie godziny zabawy. Ważną rolę w grze pełni rozbudowany system rozwoju, w którym wraz z postępami można odblokowywać m.in. nowe możliwości i lepszy sprzęt wędkarski.

Gra opiera się na zręcznościowym stylu rozgrywki, kładąc nacisk na spokojne i angażujące mechaniki. Tytuł oferuje dwie popularne metody łowienia: na spławik i spinning. W grze jest dostępny m.in. cykl dnia i nocy oraz kamera podwodna, która jest ikoniczną cechą gier z serii Ultimate Fishing.

W Pocket Fishing na graczy czeka 5 unikalnych łowisk zlokalizowanych w Nowej Zelandii, USA, Norwegii oraz na Mauritiusie i rzece Amazonce. Tytuł oferuje łącznie aż 65 różnych gatunków ryb, w tym m.in. łososie, piranie, węgorze, rekiny, karpie i pstrągi.

Pocket Fishing – główne cechy:

  • zręcznościowa gra wędkarska;
  • 2 metody łowienia (spławik i spinning);
  • aż 65 gatunków ryb;
  • 5 unikalnych łowisk;
  • widok kamery z podwodnej perspektywy.

Datę premiery Pocket Fishing na Nintendo Switch ustalono na 26 lutego 2024 r.

 

Pocket Fishing | Nintendo Switch Trailer:

Pocket Fishing (Nintendo eShop):

https://www.nintendo.com/store/products/pocket-fishing-switch/

 

Podstawowe informacje:

tytuł: Pocket Fishing

gatunek: symulator, wędkarskie, zręcznościowe, rekreacyjne

producent: Ultimate Games S.A.

wydawca: Ultimate Games S.A.

język: polski, angielski, francuski, niemiecki, hindi, indonezyjski, włoski, japoński, portugalski, rosyjski, hiszpański, turecki

liczba graczy: 1

rozmiar pliku: 1,7 GB

data premiery: 26.02.2024 r. (Nintendo Switch)


comments powered by Disqus