„Aquaman i Zaginione Królestwo” już od 15 marca na 4K UHD™, Blu-ray™ i DVD!

Autor: Galapagos Films Redaktor: Motyl

Dodane: 23-02-2024 23:14 ()


Zupełnie nowy rozdział w historii jednego z kluczowych członków Ligi Sprawiedliwości. Jason Momoa powraca jako Aquaman w pełnym akcji widowisku rozgrywającym się w zapierających dech w piersiach lokacjach. Aquaman i Zaginione Królestwo już od 15 marca na 4K UHD™, Blu-ray™ i DVD.

W ciągu kilku lat, które minęły od wydarzeń z poprzedniego filmu o historii Aquamana, Arthur Curry zdołał zupełnie uporządkować swoje życie. Razem z Merą i ich nowonarodzonym synem zamieszkują latarnię morską, a codzienne obowiązki króla Atlantydy sprawiają, że jest zaangażowany jak nigdy wcześniej w codzienne życie podwodnego królestwa. Tymczasem Czarna Manta wciąż szuka zemsty za śmierć swojego ojca. Po tym jak posiadł moc mitycznego Czarnego Trójzęba, jest potężniejszy niż kiedykolwiek przedtem i zrobi wszystko, by rozprawić się z Aquamanem raz na zawsze. Arthur musi chronić swoją rodzinę, ale żeby dać radę potężnemu przeciwnikowi będzie musiał prosić o pomoc Orma – poprzedniego króla Atlantydy, a jednocześnie brata oraz głównego wroga Aquamana, który niechętnie stanie się teraz jego głównym sprzymierzeńcem w walce z przeciwnikiem.

Do swoich ról powracają wszyscy aktorzy, których podziwiać mogliśmy w poprzedniej odsłonie historii Aquamana. Obok Jasona Momoa, w nowym widowisku wystąpili: Patrick Wilson jako Orm, Amber Heard jako Mera, a także Nicole Kidman jako Atlanna, oraz Yahya Abdul-Mateen II jako Czarna Manta. W swoich rolach powracają także Dolph Lundgren jako król Nereus i Randall Park jako doktor Stephen Shin.

Za kamerą stanął również reżyser poprzedniego filmu o Aquamanie James Wan. Jak tłumaczy: „we wszystkich filmach, które robię, niezależnie od gatunku, zawsze wracamy do ludzkiego aspektu bohaterów. Aquaman i zaginione królestwo to prawdziwa kontynuacja historii Arthura, który obecnie łącząc swoje obowiązki króla Atlantydy z ojcostwem, musi chronić zarówno swoje królestwo, jak i rodzinę”.

„Nasz ostatni film był tak naprawdę historią miłosną skupiającą się na Arthurze” – mówi dalej Wan „Teraz, kiedy Czarna Manta jest jeszcze potężniejszy, a Arthur i Orm muszą pokonać dzielące ich różnice, aby ocalić świat, historia przybiera wymiar filmu sensacyjnego. Tworząc go, chcieliśmy nie tylko eksplorować historię bohaterów, ale także zapewnić widzom jeszcze bardziej wciągające i ekscytujące wrażenia” – podsumowuje reżyser.

Zrealizowany w tym założeniu film zapewnia wyjątkowe doznania. Duże wrażenie wywierają wszystkie podwodne, jak i nadwodne lokacje, a efekty specjalne, będące specjalnością filmów ze świata DC, stoją na najwyższym poziomie zapewniając doświadczenie, w którym zanurzamy się bez reszty.

Film Aquaman i Zaginione Królestwo zadebiutował w polskich kinach 20 stycznia, zobaczyło go prawie 500 tysięcy widzów. Już 15 marca ukaże się w gwarantujących najwyższą jakoś dźwięku i obrazu wydaniach 4K UHD™, Blu-ray™ i DVD oraz limitowanej edycji kolekcjonerskiej Steelbook 4K UHD™.

dodatki specjalne w wydaniach 4K UHD™ i Blu-ray™:

  • Odnalezienie Zaginionego Królestwa
  • Aquaman: Światy nad i pod wodą
  • Krew Atlantydy jest gęstsza niż woda
  • Świat Manty
  • Necrus, zaginione Czarne Miasto
  • Ucieczka z Więzienia Pustynników
  • Bójka w kryjówce Kingfisha
  • Och, Topo!

Galeria


comments powered by Disqus