Metro Simulator 2 debiutuje na Nintendo Switch

Autor: Ultimate Games S.A. Redaktor: Motyl

Dodane: 20-02-2024 23:33 ()


Na Nintendo Switch debiutuje Metro Simulator 2, realistyczny i relaksujący symulator z wiernie odwzorowanymi realiami metra oraz mechanikami sterowania pociągami. Datę premiery Metro Simulator 2 na konsolach Nintendo ustalono na 21 lutego br. Wcześniej gra pojawiła się już na PC, a na 2024 r. planowane są także wersje na konsole PlayStation i Xbox.

Metro Simulator 2 został stworzony przez KishMish Games, czyli studio znane m.in. z dobrze ocenianych gier Bus World i Fly Corp. Symulator wydano w czerwcu 2023 r. najpierw na PC. Za przygotowanie i wydanie wersji na Nintendo Switch odpowiada polska firma Ultimate Games S.A.

Tytuł studia KishMish Games to wyjątkowa gra z metrem i pociągami w roli głównej. Metro Simulator 2 wyróżnia się przede wszystkim wiernym odwzorowaniem samego metra oraz mechanik sterowania pociągami.

Symulator umożliwia zostanie maszynistą pociągu w metrze. Tytuł oferuje zarówno swobodny tryb gry, jak i przygotowane scenariusze z wyznaczonymi rozkładami jazdy, które obejmują z góry określone warunki i sytuacje. W Metro Simulator 2 gracze znajdą w sumie 2 pociągi z różnymi systemami sterowania oraz metro z 24 stacjami i różnorodnymi tunelami i obiektami.

Twórcy przygotowali również zaawansowany system kontroli prędkości, dzięki któremu można zapobiec ewentualnym kolizjom czy innym niepożądanym zdarzeniom. W Metro Simulator 2 gracz musi także obserwować m.in. prędkościomierz i sygnalizację świetlną, by zapewnić bezpieczną jazdę.

Metro Simulator 2 – główne cechy:

  • realistyczny symulator z metrem w roli głównej;
  • wiernie odwzorowane sterowanie pociągami;
  • relaksująca rozgrywka;
  • metro z 24 stacjami;
  • 2 różne pociągi.

Datę premiery Metro Simulator 2 na Nintendo Switch ustalono na 21 lutego 2024 r. Jak zapowiada Ultimate Games S.A., w 2024 r. symulator zostanie wydany także na konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S.

 

Metro Simulator 2 | Nintendo Switch Trailer:

Metro Simulator 2 (Nintendo eShop):

https://www.nintendo.com/store/products/metro-simulator-2-switch/

Metro Simulator 2 (Steam):

https://store.steampowered.com/app/1787480/Metro_Simulator_2/

 

 

Podstawowe informacje:

tytuł: Metro Simulator 2

gatunek: symulator, realistyczne, rekreacyjne

producent: KishMish Games, Ultimate Games S.A.

wydawca: Ultimate Games S.A.

język: angielski, francuski, niemiecki, hiszpański, rosyjski, chiński uproszczony

liczba graczy: 1

rozmiar pliku: 4,7 GB

data premiery: 21.02.2024 r. (Nintendo Switch), 14.06.2023 r. (PC – Steam), 2024 (PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S)


comments powered by Disqus