Food Truck Simulator także na konsolach Xbox, Mr. Prepper z nowym DLC

Autor: Ultimate Games S.A. Redaktor: Motyl

Dodane: 14-01-2024 23:35 ()


Na Xbox One i Xbox Series X|S debiutuje Food Truck Simulator, unikalna gra od twórców bestsellerowego Gas Station Simulator, która pozwala na zrobienie kariery w mobilnym biznesie gastronomicznym. Na konsolach Xbox dostępny jest już także nowy dodatek do survivalowej gry Mr. Prepper. W Animal Farm DLC na graczy czekają m.in. nowy wątek fabularny i całkiem nowe możliwości zabawy. Food Truck Simulator oraz nowy dodatek do Mr. Preppera trafią w 2024 r. również na PlayStation 4, PlayStation 5 i Nintendo Switch.

Za przygotowanie i wydanie obu tytułów na Xbox One odpowiada polska firma Ultimate Games S.A. Dzięki wstecznej kompatybilności gry działają również na Xbox Series X|S.

Food Truck Simulator debiutuje na konsolach Xbox. Czas na uliczną wyżerkę!

Miłośnicy kulinariów będą mogli sprawdzić swoje talenty w debiutującym na Xbox One i Xbox Series X|S Food Truck Simulator. To gra stworzona przez polskie Drago Entertainment, czyli studio mające na koncie m.in. bestsellerowy Gas Station Simulator. Food Truck Simulator został już wcześniej wydany na PC.

Food Truck Simulator to rozbudowany symulator, w którym głównym elementem rozgrywki jest prowadzenie food trucka oraz różne aktywności z tym związane. Gracz przejmuje interes rodzinny i bierze sprawy w swoje ręce – celami są oczywiście zdobycie jak największej liczby klientów i rozkręcenie biznesu.

W rozwoju swojego mobilnego biznesu gastronomicznego trzeba pamiętać o całym szeregu różnych spraw, zaczynając od odnowienia i zadbania o sam food truck. Twórcy oddają w ręce graczy różnorodne lokacje miejskie, do których należy samodzielnie dojechać. Gracz musi też zająć się gotowaniem i zadbaniem o odpowiednie dostosowanie menu do potrzeb klientów. Food Truck Simulator oferuje również m.in. szeroki katalog narzędzi do wyboru, rozbudowaną bazę przepisów oraz różnorodne wydarzenia.

Datę premiery symulatora na Xbox One i Xbox Series X|S. ustalono na 16 stycznia br. Ultimate Games S.A. zapowiada, że w 2024 r. Food Truck Simulator pojawi się także na PlayStation 4, PlayStation 5 oraz Nintendo Switch.

Food Truck Simulator – Xbox Trailer:

Food Truck Simulator (Microsoft Store):

https://www.xbox.com/games/store/food-truck-simulator/9ph79v6fc1sj

 

Survivalowy Mr. Prepper teraz z Animal Farm DLC na Xbox One i Xbox Series X|S

Na konsolach Xbox One i Xbox Series X|S jest już dostępny nowy dodatek do survivalowej gry Mr. Prepper. W wydanym 11 stycznia br. Animal Farm DLC na graczy czekają nowy wątek fabularny z unikalnymi lokacjami, różne rolnicze aktywności oraz tajemnica do rozwikłania. Mr. Prepper jest też dostępny na PC oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5 i Nintendo Switch.

Stworzony przez polskie studio Rejected Games Mr. Prepper to survivalowa gra z elementami craftingu i przygody. Głównym motywem jest budowa podziemnego schronu, który ma pozwolić na przetrwanie nuklearnej apokalipsy. Tytuł wyróżnia się też stylową grafiką oraz dystopijną atmosferą.

Animal Farm DLC to rozszerzenie obejmujące nowy wątek fabularny, w którym nie brakuje inwigilacji, tajemniczych porwań czy kontrolowania umysłów. Gracz dostaje od Agencji zadanie przywrócenia do odpowiedniego stanu zagadkowej farmy Murricaville, a równocześnie szuka prawdy. Rozszerzenie przynosi ze sobą m.in. nowe opcje hodowania zwierząt, uzyskiwania produktów roślinnych i rybołówstwa.

Datę premiery Animal Farm DLC na Xbox One i Xbox Series X|S ustalono na 11 stycznia br. Jak zapowiada Ultimate Games S.A., już w I kwartale 2024 r. Animal Farm DLC ma zostać wydane również na konsolach PlayStation 4, PlayStation 5 oraz Nintendo Switch.

Mr. Prepper - Animal Farm DLC – Xbox Trailer:

Mr. Prepper - Animal Farm DLC (Microsoft Store):

https://www.xbox.com/games/store/farm-dlc/9n70c9nxnmxm

Mr. Prepper (Microsoft Store):

https://www.xbox.com/games/store/mr-prepper/9MWDJ429R5V0/0010

 


comments powered by Disqus