Co przyniesie luty na FX i FX Comedy?

Autor: FOX POLSKA Redaktor: Motyl

Dodane: 10-01-2024 23:09 ()


 

W lutym na kanale FX emocji dostarczy m.in. polska produkcja „Morderczynie”, która jest adaptacją bestsellerowej powieści Katarzyny Bondy. Widzowie będą mogli też po raz pierwszy w telewizji obejrzeć trzyodcinkowy dokument „Sprawa Iwony Wieczorek”. O dawkę dobrego humoru zadba trio domorosłych detektywów w maratonie nagradzanych „Zbrodni po sąsiedzku”. Na FX Comedy czekać będą odcinki komedii „Wszyscy kochają Raymonda”, a wieczory od poniedziałku do piątku umilą kultowe komedie.

LUTY NA KANALE FX

Morderczynie, sezon 1

PREMIERA: 2 odcinki PONIEDZIAŁEK 5 lutego OD GODZINY 22:00

Kolejne dwa odcinki w poniedziałki od 22:00

Powtórki w środy od 22:55

Karolina (Maja Pankiewicz) jest młodą i ambitną policjantką, która próbuje odnaleźć swojego zaginionego ojca. Przy okazji badania pozornie banalnej sprawy wpada na trop morderstwa i wchodzi w niebezpieczny związek z nastoletnim podejrzanym. W miarę jak poszukiwania zabójcy trwają, śledcza zdaje sobie sprawę, że aby pokonać zło, będzie musiała ubrudzić sobie ręce. Jednocześnie sprawa zaginięcia jej ojca przyniesie niespodziewany obrót. Serial oparty jest na hitowej powieści Katarzyny Bondy „Polskie morderczynie”.

Sprawa Iwony Wieczorek

Maraton 3 odcinki SOBOTA 10 lutego OD GODZINY 15:00

Powtórki w niedzielę 11 lutego od 23:00

Zaginięcie 19-letniej dziewczyny z Trójmiasta wstrząsnęło całą Polską. Mimo, że od tragicznych wydarzeń wkrótce minie 14 lat, to sprawa nadal pozostaje nierozwiązana. Szczegóły zaginięcia oraz podsumowanie dotychczasowych ustaleń badają autorzy mini-serialu dokumentalnego „Sprawa Iwony Wieczorek”. W trzyodcinkowej produkcji widzowie będą mogli prześledzić wieczór Iwony – od wyjścia z klubu do momentu, w którym kamery monitoringu miejskiego zarejestrowały ją po raz ostatni.

Zbrodnie po sąsiedzku sezon 1

Od WTORKU 20 lutego OD GODZINY 22:00

Niełatwo jest zrobić serial, który zapewni nową jakość, jednocześnie bawiąc widzów z różnych pokoleń. Twórcom „Zbrodni po sąsiedzku”, Steve’owi Martinowi i Johnowi Hoffmanowi, udało się po mistrzowsku sprostać temu wyzwaniu. Akcja serialu toczy się w nowojorskim apartamentowcu Arconia, w którym pewnego dnia jeden z lokatorów zostaje odnaleziony martwy. Trójka sąsiadów – Charles (Steve Martin), Oliver (Martin Short) i Mabel (Selena Gomez) łączy siły, by rozwikłać zagadkę tajemniczej śmierci. Domorosłych detektywów, którzy do tej pory nie mieli ze sobą zbyt dużo wspólnego, motywuje do działania wspólna pasja – miłość do podcastów kryminalnych.

LUTY NA KANALE FX COMEDY

Końcówkę zimy warto spędzić na wesoło! Okazją do tego będą odcinki klasycznego serialu „Wszyscy kochają Raymonda”, które będzie można ponownie oglądać na kanale FX Comedy od poniedziałku do piątku o 11:00. Humoru nie zabraknie też wieczorami. W tygodniu o 22:00 na widzów będą czekać kultowe komedie z rodziną w roli głównej, takie jak „Wakacje rodziny Johnsonów” czy „American Pie: Wesele”. Nie zabraknie też premier – 15 lutego będzie można obejrzeć film „Ta ostatnia noc”, a 22 lutego – „Ostra noc”.

Wszyscy kochają Raymonda

OD PONIEDZIAŁKU 19 lutego OD GODZINY 10:05

Kolejne odcinki od poniedziałku do piątku od godzinie 11:00

Powtórki od poniedziałku do piątku od godzinie 10:05

Wydawać się może, że Ray Barone ma wszystko: cudowną żonę, piękną rodzinę, świetną pracę, uroczy dom na Long Island. Jest tylko jeden problem. Jego wstrętni rodzice, mieszkający po drugiej stronie ulicy, i zazdrosny brat są zawsze gotowi, by uprzykrzać Rayowi życie.

Od poniedziałku do piątku

Od 5 lutego od godziny 22:00

WAKACJE RODZINY JOHNSONÓW

BILLY MADISON

FARCIARZ GILMORE

AMERICAN PIE: WESELE

JA, TY I ON

Premierowo

15 lutego o 22:00

TA OSTATNIA NOC

24 LUTEGO O 23:15

OSTRA NOC


comments powered by Disqus