„Wyfrunięci” z rodzinną podróżą do Dublina – odlotowy konkurs w Cinema City

Autor: Cinema City Redaktor: Motyl

Dodane: 19-12-2023 23:22 ()


„Wyfrunięci” – najnowsza familijna animacja wchodzi do kin, a obejrzana w Cinema City może przenieść całą rodzinę wprost do Dublina w Irlandii! Twórcy takiego przeboju jak Minionki gwarantują najwspanialszą, rodzinną zabawę filmową, ale na tym nie koniec atrakcji. Pokazom filmu w Cinema City towarzyszy niesamowity konkurs, w którym nagrodą jest – jakby inaczej – wielka podróż! Każdy może wygrać 3-dniową, pełną przygód rodzinną wyprawę do Dublina. Wystarczy pomiędzy 18.12.2023 a 21.01.2024 r. kupić bilet na film „Wyfrunięci” i wypełnić formularz na stronie https://konkurs.cinema-city.pl/.  Pokazy przedpremierowe filmu już od pierwszego dnia Świąt 25 grudnia!

Animacja „Wyfrunięci” włączona jest do Oferty Rodzinnej, w której bilet dla dorosłego kosztuje tylko samo, co towarzyszącego mu dziecka. Sam film to pełna przygód opowieść o rodzinie kaczek, która udaje się w wielką podroż po świecie. Dlaczego? Kacza rodzina Mallardów popadła w rutynę. Tata jest zadowolony ze spokojnego życia w stawie w Nowej Anglii, ale mama odczuwa zew przygody i chce pokazać swoim kaczątkom - nastoletniemu synowi Daxowi i córce Gwen - resztę świata. Kiedy na ich stawie pojawia się migrująca rodzina kaczek z ekscytującymi opowieściami o odległych miejscach, kacza mama przekonuje rodzinę do wyruszenia w podróż przez Nowy Jork na Jamajkę.

W konkursie związanym z filmem „Wyfrunięci” w Cinema City nagrodą jest:

Rodzinny pakiet dla 4 osób (2 osoby dorosłe i 2 dzieci do 16. roku życia), obejmujący bilety lotnicze, transfer z lotniska oraz 3 noce w pokoju rodzinnym w 4-gwiazdkowym hotelu w Dublinie ze śniadaniem. Zwycięska rodzina może również wybrać jedną z następujących atrakcji:

  • High Ropes Adventure Course: przygoda w parku linowym, z pełnym sprzętem i opieką profesjonalnych przewodników
  • Rejs statkiem wycieczkowym ze sternikiem/przewodnikiem
  • Wycieczka rowerowa po mieści, z pełnym sprzętem i opieką profesjonalnego przewodnika

 

Co najważniejsze, to zwycięska rodzina ustala szczegółowy plan i termin wyjazdu, tak więc nie ma obawy, że wycieczka może kolidować z innymi rodzinnymi wydarzeniami!


comments powered by Disqus