Ultimate Fishing Simulator z nowym DLC. Czas na Florydę i wielkie rekiny!

Autor: Ultimate Games S.A. Redaktor: Motyl

Dodane: 17-12-2023 23:19 ()


Bestsellerowy Ultimate Fishing Simulator doczekał się nowego dodatku – Florida DLC. Fani wędkarstwa mogą teraz sprawdzić unikalne łowisko zlokalizowane w okolicy Dry Tortugas. Jak zaznacza Ultimate Games S.A., dodatek koncentruje się na wędkarstwie morskim i oferuje aż 11 nowych gatunków ryb. Dzięki Florida DLC gracze mogą zapolować m.in. na żarłacza tygrysiego, tuńczyka czarnopłetwego, żarłacza czarnopłetwego i chromę. Datę premiery nowego DLC na PC ustalono na 21 grudnia br.

Ultimate Fishing Simulator to jedna z najpopularniejszych gier wędkarskich ostatnich lat oraz najlepiej oceniany w swojej kategorii symulator. Tytuł ma 90 proc. pozytywnych recenzji (na ponad 6,1 tys. opinii graczy na platformie Steam) oraz wskaźnik Metascore na poziomie 70/100. Gra jest dostępna na PC także w wersji VR. Ultimate Fishing Simulator został wydany również na konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S i Nintendo Switch.

Florida DLC to już dwunasty dodatek do wydanego w 2018 r. Ultimate Fishing Simulator. DLC będzie na razie dostępne wyłącznie na PC (Steam).

Dodatek zabiera graczy do amerykańskiego stanu Floryda, gdzie zlokalizowany jest park narodowy Dry Tortugas. Nowa lokalizacja oferuje unikalne i tętniące życiem łowisko, wypełnione rybami oraz rafami koralowymi. Jak wskazują twórcy, w katalogu dostępnych ryb znalazły się m.in. żarłacz tygrysi, kulbak czerwony, tuńczyk czarnopłetwy, tarpon atlantycki, granik itaraja i lucjan trujący.

Przygotowaliśmy dla graczy unikalne łowisko, wzorowane na rejonach Florida Keys oraz parku Dry Tortugas. To świetna lokalizacja dla miłośników wędkarstwa morskiego, którzy lubią łowić „ładne” ryby lub zmierzyć się z żarłaczem tygrysim. Specjalnie z myślą o tym DLC przygotowaliśmy 12 nowych, realistycznych modeli, a mapa – jako pierwsza w historii UFS – posiada dno morskie odwzorowane na danych wysokościowych (batymetrycznych), pokryte rafą koralową!” – mówi COO Ultimate Games S.A., Rafał Jelonek.

W planach wydawniczych Ultimate Games S.A. znajdują się też kolejne 4 dodatki do Ultimate Fishing Simulator (Bow & Trident, Australia, Italy oraz Alaska), które zostaną wydane w przyszłości.

Ultimate Fishing Simulator - Florida DLC – główne cechy:

  • unikalne łowisko w Dry Tortugas na Florydzie;
  • wędkarstwo morskie;
  • 16 realistycznych gatunków ryb;
  • rafy koralowe i głębiny;
  • trolling oraz łowienie z brzegu.

Datę premiery Florida DLC na PC (Steam) ustalono na 21 grudnia 2023 r.

 

Ultimate Fishing Simulator - Florida DLC (Release Trailer):

Ultimate Fishing Simulator - Florida DLC (Steam):

https://store.steampowered.com/app/1256780/Ultimate_Fishing_Simulator__Florida_DLC/

Ultimate Fishing Simulator (Steam):

https://store.steampowered.com/app/468920/Ultimate_Fishing_Simulator/

 

 

Podstawowe informacje:

tytuł: Ultimate Fishing Simulator - Florida DLC

gatunek: wędkarskie, symulacje, rekreacyjne

producent: Bit Golem, Pancake Games, 3T Labs

wydawca: Ultimate Games S.A.

język: polski, angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, portugalski, rosyjski, turecki, japoński, koreański, chiński uproszczony

data premiery: 21.12.2023 r. (PC Steam)

 

Minimalne wymagania techniczne:

system operacyjny: Windows 7/8/8.1/10 (64-bit)

procesor: Intel Core i5-2400  / AMD Ryzen 3 1200

pamięć: 4 GB RAM

karta graficzna: GeForce GTX 660 2GB VRAM lub równoważny

DirectX: wersja 11

miejsce na dysku: 15 GB dostępnej przestrzeni

karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX


comments powered by Disqus