Raj dla majsterkowiczów - Workshop Simulator VR od VR Factory Games S.A. zadebiutuje w Q1 2024 r.

Autor: VR Factory Games Redaktor: Motyl

Dodane: 13-12-2023 21:33 ()


Notowana na rynku NewConnect spółka VR Factory Games, specjalizująca się w tworzeniu i wydawaniu gier wykorzystujących technologię wirtualnej rzeczywistości, zapowiada premierę swojego tytułu Workshop Simulator VR w pierwszym kwartale 2024 r. Produkcja będąca symulatorem prowadzenia własnego warsztatu renowacji, wkrótce zadebiutuje na platformach takich jak Meta i Pico. Jednocześnie firma pracuje nad grami Bartender VR Simulator i Horror Bar VR w wersjach na PlayStation VR2.

Workshop Simulator VR zaprosi graczy do świata renowacji i relaksu. Dzięki symulatorowi spróbują oni swoich sił w odnawianiu starych, ale wyjątkowych przedmiotów z tzw. duszą, które dzięki ich pracy będą mogły stać się małymi dziełami sztuki. Gra została zaprojektowana z naciskiem na realistyczną renowację, co zapewni użytkownikom niesamowite doświadczenia i przeżycia.

- Workshop Simulator VR pozwoli graczom zanurzyć się w świecie sztuki rzemieślniczej, w którym będą mogli uwolnić swoją fantazję i kreatywność. Obecnie jesteśmy w trakcie zamkniętych beta testów produkcji na Meta Quest. Gracze mogą wziąć w nich udział poprzez aplikację przez serwer VR Factory na serwerze Discord. W trakcie prac nad produkcją bierzemy pod uwagę wszelkie sugestie użytkowników i już wkrótce zaoferujemy im wysokiej jakości tytuł. Wierzę, że spodoba się on nie tylko fanom renowacji, ale wszystkim miłośnikom symulatorów - mówi Sławomir Matul, CEO VR Factory Games.

Workshop Simulator VR zaoferuje graczom szeroką gamę przedmiotów do renowacji i odnowienia. W miarę postępów i dzięki zdobywanemu doświadczeniu - użytkownicy będą mogli zarabiać większe pieniądze za ukończone renowacje i przyjmować bardziej wymagające zlecenia. Pozwoli im to na inwestycję w ich warsztat renowacji, ulepszanie sprzętu, a także odblokowywanie nowych możliwości w grze, która zawiera silny aspekt edukacyjny.

- Workshop Simulator VR to nie tylko wciągająca rozrywka, lecz również nauka. W trakcie rozgrywki gracze będą mogli poznać różnorodne narzędzia i procesy renowacji przedmiotów, takie jak np. demontaż, piaskowanie, mycie, przemalowywanie i wiele innych. Być może ktoś z nich zechce wykorzystać tę wiedzę i spróbować swoich sił w majsterkowaniu w realnym życiu - podkreśla Sławomir Matul.

Ciekawym wątkiem gry są wciągające historie, mocno związane z przedmiotami i ich właścicielami zlecającymi odnowę i renowację. Premierę Workshop Simulator VR na platformach Meta i Pico zaplanowano w pierwszym kwartale 2024 r.

Równolegle VR Factory Games pracuje nad grami: Bartender VR Simulator i Horror Bar VR w wersjach na PlayStation VR2. Oba tytuły zdobyły uznanie i liczne nagrody. Aktualnie są one w końcowej fazie certyfikacji. Spółka ma już gotowe profile wspomnianych gier na platformie sprzedażowej Sony i planuje ich premiery na niej zaraz po zakończeniu procesu certyfikacji.


comments powered by Disqus