Bobr Games wydało album

Autor: POP 90 Redaktor: Motyl

Dodane: 07-12-2023 20:49 ()


Ukazał się "Bobr Album". Jest to publikacja zawierająca okładki wszystkich wydanych przez Bobr Games tytułów. Oprócz tego także: wydruki ekranów startowych, szkice, teksty przybliżające historię firmy i powstawania zawartych w nim rysunków, w tym ciekawostki. Wstęp napisał Arkadiusz Kosiarski z pisma „K&A plus”, a wcześniej „Komoda”.

Bobr Games zajmuje się wydawaniem gier na komputery z rodziny Commodore od roku 2018, choć pod aktualną nazwą rozpoczęło funkcjonuje dwa lata później.

Autorem okładki "Bobr Albumu" jest Jan Lorek (Krakowski Klub Komiksu), który wcześniej wykonał grafiki na część opakowań gier firmy, m.in. „Space Collection”, czy „Caim”.

Album został wydany tylko w języku angielskim, w formacie A5, z twardą okładką, kolorowymi ilustracjami, na kredowym papierze. Liczy ponad 110 stron, a kosztuje 59 zł (przesyłka jest bezpłatna).

Osoby zainteresowane mogą go zamówić za pośrednictwem strony internetowej bobr.games (https://bobr.games/index.php/pl/bobr-games-album-pl/). Można tu też znaleźć próbkę albumu w formie elektronicznej.


comments powered by Disqus