Green Hell VR z trybem kooperacji! Mamy trailer!

Autor: Community Villa Redaktor: Motyl

Dodane: 06-12-2023 22:41 ()


Katowickie studio Incuvo zapowiedziało podczas Upload VR Showcase - Winter 2023, że ich szlagierowa produkcja, Green Hell VR, otrzyma tryb kooperacji. Poprosiliśmy o oficjalny komentarz ze szczegółami do tego trybu, który brzmi następująco:

„Od premiery Green Hell VR na Meta Quest i PSVR2 gracze przesłali nam mnóstwo opinii na temat preferowanych dróg rozwoju naszej gry. Nie jest tajemnicą, że tryb kooperacji był najczęściej wymienianą opcją. Aby odwdzięczyć się naszej niesamowitej społeczności za niekończące się wsparcie, pracujemy wytrwale nad trybem współpracy i dodamy go tak szybko, jak to będzie możliwe. W 2024 roku możliwe będzie tym samym ogranie zarówno trybu fabularnego jak i przetrwania w grupie maksymalnie 4 graczy online. Naturalnie tak skomplikowana aktualizacja wymaga dużo czasu na prawidłowe wdrożenie, dlatego prosimy o odrobinę cierpliwości w oczekiwaniu na ogłoszenie ostatecznego terminu!”

A więc mamy to! Tryb kooperacji zostanie dodany do Green Hell VR na PSVR2 i Meta Quest 2&3 w przyszłym roku! Jako część pokazu na Upload VR Showcase, Incuvo wypuściło teaser przedstawiający pierwsze sceny z zapowiadanej aktualizacji. Zapraszamy serdecznie do obejrzenia go i podzielenia się z nami wrażeniami:

Tryb kooperacji to nie jedyna nowość, jaką Incuvo przygotowało dla posiadaczy Green Hell VR na PSVR2 oraz Meta Quest 2 i 3. Zaledwie kilka dni temu otrzymaliśmy darmową aktualizację, która podwoiła rozmiar mapy z oryginalnej gry. Update zatytułowany Spirits of Amazonia Part 1 również otrzymał swój zwiastun premierowy:

Więcej o Spirits of Amazonia Part 1

W tym rozszerzeniu fabularnym przeżyjesz nową przygodę, która będzie prequelem do głównej historii Green Hell VR. Po raz kolejny wcielisz się w Jake'a Higginsa, którego celem jest zdobyć zaufanie rdzennego plemienia Mu'agi. Aby to zrobić, musisz wykonywać misje oparte na lokalnych legendach, pomagać członkom plemienia i uczestniczyć w gromadzeniu zapasów dla wioski.

Cała przygoda została celowo opracowana pod kątem VR. Ukończenie historii Spirits of Amazonia Part 1 zajmie 10–15 godzin i przyniesie wiele nowych aktywności. Co więcej, dodatek pozwoli cieszyć się nową mapą, której cały obszar będzie porównywalny wielkością do strefy znanej z Green Hell VR.

Więcej o Green Hell VR

Wciel się w rolę Jake'a Higginsa, słynnego antropologa, który gubi się w amazońskiej dżungli. Otoczony różnymi niebezpieczeństwami i wyposażony jedynie w zegarek, plecak i podręczny poradnik przetrwania, musi przetrwać i wrócić do cywilizacji. Podejmij ekscytujące wyzwanie i zobacz, jak długo wytrzymasz w zielonym piekle lasu deszczowego. Twórz różne narzędzia i broń, aby walczyć z drapieżnikami, ścinać drzewa, leczyć się lub łowić ryby w skrywającej niebezpieczeństwa rzece. Zbuduj schronienie, złap za łuk i przygotuj się na przetrwanie – życzymy powodzenia. Z pewnością się przyda!

Stworzone przez studio Incuvo, Green Hell VR bazuje na uznanej przez krytyków grze survivalowej Green Hell, wydanej oryginalnie przez Creepy Jar w 2018 roku na PC, a w 2021 roku na PlayStation 4 i Xbox One. Green Hell zachwyciło wielu odważnych graczy, sprzedając do tej pory w 5 milionach egzemplarzy na tych wszystkich platformach.


comments powered by Disqus