Polski horror Anthology of Fear debiutuje na PS4 i PS5

Autor: Ultimate Games S.A. Redaktor: Motyl

Dodane: 04-12-2023 21:54 ()


Od 7 grudnia br. Anthology of Fear, psychologiczny horror wyróżniający się niejednoznaczną rzeczywistością i wielowymiarowym strachem, będzie dostępny również na konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5. Gra opowiada historię tajemniczego zaginięcia, która jest przedstawiona z perspektywy kilku różnych postaci. Wcześniej Anthology of Fear zostało wydane też na PC, Nintendo Switch, Xbox One i Xbox Series X|S.

Anthology of Fear to tytuł stworzony przez OhDeer Studio oraz 100 GAMES. Wydawcą gry na PlayStation 4 jest Ultimate Games S.A. Dzięki wstecznej kompatybilności horror działa też na PlayStation 5. Na platformie Steam Anthology of Fear ma obecnie 70 proc. pozytywnych recenzji, a na platformie YouTube nagrania z rozgrywką mają łącznie ponad 5 mln wyświetleń.

W Anthology of Fear rozgrywka jest ukazana z pierwszoosobowej perspektywy i opiera się głównie na eksploracji, rozwiązywaniu zagadek i inwestygacji. Ten unikalny horror psychologiczny wyróżnia się także stylową oprawą graficzną i dźwiękową.

Tytuł opowiada historię zaginięcia Nathana, którą gracz poznaje z perspektywy różnych postaci. Gra składa się z kilku rozdziałów, a jej ukończenie zajmuje przeciętnie od 2,5 do 4,5 godzin.

To horror pełen paranormalnych i tragicznych doświadczeń, w którym gracz mierzy się też z klimatem zaszczucia i różnymi nieprzyjemnymi elementami ludzkiej podświadomości. Za napięcie i specyficzną atmosferę odpowiada zarówno intrygująca historia, jak i stylowa oprawa graficzna i dopasowane do aktualnej sytuacji udźwiękowienie. Twórcy Anthology of Fear zdecydowali się także na nawiązania do problemów związanych z silnymi zaburzeniami psychicznymi” – mówi COO Ultimate Games S.A., Rafał Jelonek.

Anthology of Fear – główne cechy:

  • unikalna historia;
  • psychologiczny horror;
  • wielowymiarowy strach;
  • niejednoznaczna rzeczywistość;
  • stylowa oprawa audiowizualna.

Datę premiery Anthology of Fear na PlayStation 4 i PlayStation 5 ustalono na 7 grudnia 2023 r.

 

Anthology of Fear – PlayStation Trailer:

Anthology of Fear (PlayStation Store):

https://store.playstation.com/concept/10009091

Anthology of Fear (Microsoft Store):

https://www.xbox.com/games/store/anthology-of-fear/9n5wp58fgtpk

Anthology of Fear (Nintendo eShop):

https://www.nintendo.com/store/products/anthology-of-fear-switch/

Anthology of Fear (Steam):

https://store.steampowered.com/app/1092530/Anthology_of_Fear/

 

 

Podstawowe informacje:

tytuł: Anthology of Fear

gatunek: horror, psychologiczny, niezależne

producent: OhDeer Studio, 100 GAMES, Ultimate Games S.A.

wydawca: Ultimate Games S.A.

język: polski, angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, chiński tradycyjny, chiński uproszczony, czeski, japoński, koreański, portugalski brazylijski, rosyjski, turecki, ukraiński

liczba graczy: 1

rozmiar pliku: 4,1 GB

data premiery: 7.12.2023 r. (PlayStation 4, PlayStation 5), 4.10.2023 r. (Xbox One, Xbox Series X|S), 8.08.2023 r. (Nintendo Switch), 17.03.2023 r. (PC Steam)


comments powered by Disqus