Green Hell VR z nową mapą! Obejrzyj zwiastun premierowy darmowego dodatku!

Autor: Community Villa Redaktor: Motyl

Dodane: 01-12-2023 20:41 ()


Incuvo z dumą ogłasza, że Green Hell VR na PlayStation VR2, Meta Quest 2 i Meta Quest 3 właśnie podwoiło rozmiar mapy dzięki nowemu bezpłatnemu rozszerzeniu – Spirits of Amazonia Part 1. Ta aktualizacja jest już dostępna dla każdego posiadacza oryginalnej gry Green Hell VR na powyższych platformach. Zanim jednak ponownie zanurzysz się w niebezpiecznej dżungli, obejrzyj zwiastun premierowy dodatku, który podsumowuje wszystkie nowości, jakie na Ciebie czekają:
 
 
Więcej o Spirits of Amazonia Part 1

W tym rozszerzeniu fabularnym przeżyjesz nową przygodę, która będzie prequelem do głównej historii Green Hell VR. Po raz kolejny wcielisz się w Jake'a Higginsa, którego celem jest zdobyć zaufanie rdzennego plemienia Mu'agi. Aby to zrobić, musisz wykonywać misje oparte na lokalnych legendach, pomagać członkom plemienia i uczestniczyć w gromadzeniu zapasów dla wioski.

Cała przygoda została celowo opracowana pod kątem VR. Ukończenie historii Spirits of Amazonia Part 1 zajmie 10–15 godzin i przyniesie wiele nowych aktywności. Co więcej, dodatek pozwoli cieszyć się nową mapą, której cały obszar będzie porównywalny wielkością do strefy znanej z Green Hell VR.
 
Więcej o Green Hell VR

Wciel się w rolę Jake'a Higginsa, słynnego antropologa, który gubi się w amazońskiej dżungli. Otoczony różnymi niebezpieczeństwami i wyposażony jedynie w zegarek, plecak i podręczny poradnik przetrwania, musi przetrwać i wrócić do cywilizacji. Podejmij ekscytujące wyzwanie i zobacz, jak długo wytrzymasz w zielonym piekle lasu deszczowego. Twórz różne narzędzia i broń, aby walczyć z drapieżnikami, ścinać drzewa, leczyć się lub łowić ryby w skrywającej niebezpieczeństwa rzece. Zbuduj schronienie, złap za łuk i przygotuj się na przetrwanie – życzymy powodzenia. Z pewnością się przyda!

Stworzone przez studio Incuvo, Green Hell VR bazuje na uznanej przez krytyków grze survivalowej Green Hell, wydanej oryginalnie przez Creepy Jar w 2018 roku na PC, a w 2021 roku na PlayStation 4 i Xbox One. Green Hell zachwyciło wielu odważnych graczy, sprzedając do tej pory w 5 milionach egzemplarzy na tych wszystkich platformach.
 
 
 
Green Hell VR Spirits of Amazonia planowane jest jako trylogia i wszystkie części pojawią się zarówno na PSVR2, Meta Quest 2, jak i Meta Quest 3.

comments powered by Disqus