Jenna Ortega poza obsadą „Krzyku 7”

Autor: Kender Redaktor: Motyl

Dodane: 22-11-2023 07:04 ()


Dzień po zwolnieniu Melissy Barrery z nadchodzącego Krzyku 7 portal Deadline donosi, że Jenna Ortega również nie powróci w kontynuacji slashera.

Deadline wyjaśniło, że „Nie ma to nic wspólnego z konsekwencjami wczorajszego zwolnienia Melissy Barrery przez Spyglass Media w związku z ponownymi wpisami tej aktorki w mediach społecznościowych na temat konfliktu Hamas-Izrael; nie ma to też związku z prośbą aktorki o rozwiązanie kontraktu na kolejną odsłonę „Krzyku”.

Na stronie internetowej zauważono również: „Rozumiemy, że odejście Ortegi z kolejnego Krzyku było omawiane przed strajkiem aktorów. Scenariusz do „Krzyku VII” nie jest jeszcze gotowy, a nominowana do nagrody Primetime Emmy aktorka musi udać się do Irlandii w kwietniu, aby nakręcić drugi sezon serialu dla Netflixa”.

Melissa Barrera i Jenna Ortega były do tej pory dwiema głównymi bohaterkami nowej odsłony Krzyku, wcielając się w siostry Sam Carpenter i Tarę Carpenter. Nie trzeba dodawać, że będzie to wymagało ogromnej zmiany planów, aby skierować historię w innym kierunku. Nie ma jeszcze żadnych informacji na temat tego, czy Jasmin Savoy Brown czy Mason Gooding powrócą w siódmej części.

Na razie o Krzyku VII wiemy tyle, że Christopher Landon („Śmierć nadejdzie dziś”, „Piękna i rzeźnik”) stanie za kamerą filmu.


comments powered by Disqus