FX i FX Comedy: Grudniowe seanse z FX i FX Comedy

Autor: FOX POLSKA Redaktor: Motyl

Dodane: 15-11-2023 23:47 ()


Grudzień to niezwykły miesiąc w roku, w którym często poddajemy się refleksji i robimy podsumowania. Jednocześnie to świetny czas żeby nieco zwolnić i pozwolić sobie na odpoczynek. Seanse filmowe i serialowe na FX i FX Comedy wpisują się w ten plan idealnie! Na obu kanałach czekać będą zarówno nowości, jak np. emocjonujący „The Endgame”, „Człowiek Tai Chi” czy „Ludzkie dzieci”, ale także ulubieńcy – „Dr House” powracający po raz siódmy. To wszystko i jeszcze więcej rozgrzeje widzów w te zimowe dni. 

GRUDZIEŃ NA KANALE FX

The Endgame, sezon 1

PREMIERA: WTOREK 5 grudnia O GODZINIE 22:00

Kolejne odcinki we wtorki o 22:00

Powtórki w soboty o 9:40

„The Endgame” to porywający, pełen napięcia serial z gwiazdorską obsadą – Moreną Baccarin i Ryan Michelle Bathé w rolach głównych. Thriller przedstawia historię niedawno schwytanej mistrzyni przestępstw Eleny Federovej (Morena Baccarin), która kieruje siedmioma, doskonale skoordynowanymi napadami na banki w całym Nowym Jorku. W realizacji przyświeca jej tajemniczy plan… Z kolei na uczciwej agentce FBI Val Turner (Ryan Michelle Bathé) spoczywa zadanie udaremnienia ambitnych planów Eleny i ujawnienia prawdy, zanim będzie za późno. Reżyserem „The Endgame" jest Justin Lin, twórca "Szybkich i Wściekłych".

Dr House, sezon 7

PREMIERA: PIĄTEK 22 grudnia O GODZINIE 17:25

Kolejne odcinki od poniedziałku do piątku o 17:25

Powtórki od poniedziałku do piątku o 16:30 i w weekendy od 7:50

Gregory House po raz siódmy! Na kanale FX pojawi się kontynuacja przygód genialnego, choć sarkastycznego lekarza, który zrobi wszystko, aby wygrać wyścig ze śmiercią i ocalić swoich pacjentów. Oprócz medycznych przypadków, House będzie musiał się także zmierzyć ze swoim życiem uczuciowym, a co jak wiadomo, nie przychodzi mu z łatwością.

Filmowe premiery

W grudniu na kanale FX pojawią się dwie filmowe premiery. Już teraz warto zarezerwować sobie więc czas na wieczorny seans z popcornem i kubkiem ciepłej herbaty. Koc również mile widziany! 16 grudnia to czas na reżyserski debiut Keanu Reevesa i produkcję „Człowiek Tai Chi. Z kolei dla osób, które niekoniecznie lubią hucznie świętować Sylwestra, FX przygotował propozycję i 31. grudnia będzie można obejrzeć film „Ludzkie dzieci”, opowiadający o światowej bezpłodności, której przyczyna nie jest wyjaśniona.

„Człowiek Tai Chi”
Sobota 16 grudnia
Godzina 21:15

„Ludzkie dzieci”
Niedziela 31 grudnia
Godzina 20:40

 

GRUDZIEŃ NA KANALE FX COMEDY

Grudniowe popołudnia, kiedy za oknem jest już ciemno i zimno, sprzyjają temu, aby wygodnie się rozsiąść na kanapie i rozpocząć maraton filmowy. FX Comedy wychodzi naprzeciw tym potrzebom! 16. i 17. grudnia od godziny 17:30 czekać będzie łącznie aż osiem tytułów z filmowymi underdogami w roli głównej, które z pewnością umilą zimowy czas. Natomiast dla tych, którzy nie mają planów na sylwestrowo-noworoczny weekend, 31. grudnia i 1. stycznia będą mogli nadrobić filmowe zaległości i przenieść się do innego świata.

16 grudnia od godziny 17:30

BILLY MADISON

JA, TY I ON

SCOTT PILGRIM KONTRA ŚWIAT

17 grudnia od godziny 17:30

ZOOLANDER

R.I.P.D. AGENCI Z ZAŚWIATÓW

JAŚ FASOLA: NADCIĄGA TOTALNY KATAKLIZM

NAGA BROŃ: Z AKT WYDZIAŁU SPECJALNEGO

31 grudnia od godziny 16:00

KATE I LEOPOLD

ZAGINIONY LĄD

PAUL

TO JUŻ JEST KONIEC

1 stycznia od godziny 16:00

DZIEŃ ŚWISTAKA

SCOTT PILGRIM KONTRA ŚWIAT

R.I.P.D. AGENCI Z ZAŚWIATÓW

SAUSAGE PARTY


comments powered by Disqus