„ULTIMATUM” od dziś na platformach VOD

Autor: Kino Świat Redaktor: Motyl

Dodane: 10-11-2023 15:03 ()


Mistrz kina akcji Liam Neeson powraca w pełnym napięcia thrillerze zemsty prosto od reżysera hitów „Predators” i „Stranger Things”. Tym razem gwiazda „Uprowadzonej” zasiądzie za kierownicą samochodu-pułapki, by stoczyć mordercze zmagania o życie najbliższych. Naprzeciw niego, w zabójczym wyścigu z czasem, staną znani z serialowych przebojów aktorzy Arian Moayed („Sukcesja”) oraz Matthew Modine, czyli demoniczny wróg i mentor Nastki z cyklu „Stranger Things”. Producenci filmu mający na koncie obrazy „Pasażer” i „Non Stop” gwarantują zawrotne tempo i nieprzewidziane zwroty akcji w tym podnoszącym adrenalinę widowisku. „Ultimatum” od dzisiaj można oglądać online na platformach VOD.

Mieszkający w Berlinie, amerykański biznesmen Matt Turner (Liam Neeson) odwozi dzieci do szkoły, kiedy odbiera tajemniczy telefon. Głos ze słuchawki informuje go, że w jego samochodzie jest bomba, a brak współpracy czy próba kontaktu z policją grożą natychmiastową eksplozją. Aby uratować siebie i bliskich, Matt będzie musiał wykonać szereg zleceń nieznanego szantażysty. Jeśli odmówi, uzbrojony ładunek wybuchnie, zabijając Matta i niszcząc wszystko dookoła. Zmuszony do ciągłej jazdy, niemogący opuścić pojazdu mężczyzna rozpoczyna bezprecedensową walkę z czasem i desperacki wyścig po to, by ocalić życie.

„Ultimatum” od dziś można oglądać na platformach: Premiery CANAL+, Player, Polsat Box Go, Rakuten, Orange, Play, UPC, Multimedia Polska, Vectra, TVP VOD, MEGOGO, TOYA.

 

Premiera VOD: 10 listopada 2023

Gatunek: thriller, akcja, sensacja  

Producent: The Picture Company („Pasażer”, „Non-Stop”)  

Reżyseria: Nimród Antal („Predators”, „Stranger Things”, „Kontrolerzy”) 

Scenariusz: Chris Smith („Dzień Bastylii”, „Inwazja”), Alberto Marini („Słodkich snów”, „Nieznany”), Ward Parry  

Obsada: Liam Neeson (seria „Uprowadzona”, „Drużyna A”, „Gwiezdne wojny: Część I - Mroczne widmo”), Embeth Davidtz („Matylda”, „Lista Schindlera”), Matthew Modine („Stranger Things”, „Mroczny Rycerz powstaje”), Jack Champion („Avatar: Istota wody”, „Avengers: Koniec gry”), Arian Moayed („Sukcesja”, „Spider-Man: Bez drogi do domu”) 


comments powered by Disqus