Premiera rozszerzenia gry karcianej Pokémon Trading Card Game Scarlet & Violet - Paradox Rift

Autor: Kender Redaktor: Motyl

Dodane: 06-11-2023 21:41 ()


Firma Pokémon Company International opublikowała najnowsze rozszerzenie do bestsellerowej gry karcianej Pokémon Trading Card Game, Scarlet & Violet—Paradox Rift, które dostępne jest od dzisiaj u biorących udział w programie sprzedawców detalicznych na całym świecie.

Zainspirowane Pokémonami Paradox z gier wideo Pokémon Scarlet i Pokémon Violet, rozszerzenie Scarlet & Violet — Paradox Rift wprowadza Starożytne i Przyszłe Pokémony oraz karty Trenerów.Starożytne Pokémony, uosabiające wytrzymałość i moc, zwykle mają bezpośrednie ataki, które zadają dużo obrażeń i są trudniejsze do Znokautowania. Wykorzystując szybkość i technikę, Pokémony Przyszłości mają Zdolności i ataki z dodatkowymi efektami, które pozwalają na sprytne manewry i podstępną strategię. Ponadto, karty Starożytnych Trenerów zwykle wspomagają Starożytne Pokémony, a karty Trenerów Przyszłości wspomagają Przyszłe Pokémony.

W rozszerzeniu Scarlet & Violet — Paradox Rift, do Pokémon TCG powróciły też maszyny techniczne, które pojawiły się jako nowe karty Pokémon Tool. Gdy są dołączone, umożliwiają dostęp do nowego ataku.

Rozszerzenie Scarlet & Violet—Paradox Rift jest już dostępne w pakietach rozszerzonych, pakietach Elite Trainer Box i kolekcjach specjalnych u sprzedawców detalicznych biorących udział w programie.   

                                                                            

Aby dowiedzieć się więcej o Pokémon TCG, odwiedź stronę Pokemon.com/TCG.


comments powered by Disqus