„Rzeźzin 3” - kampania crowdfundingowa

Autor: Rzeźzin Redaktor: Motyl

Dodane: 04-11-2023 21:47 ()


31 października na platformie Wspieram.to rozpoczęła się kampania crowdfundingowa trzeciej części komiksu Rzeźzin. Jest to antologia grozy i horroru, której akcja toczy się w pewnym niepozornym miasteczku ― Jelitkowie.

Detektyw Dawid Wolak został wynajęty by odnaleźć zaginionego Adama. W tym celu odwiedza jego ostatni adres zamieszkania ― mroczne i tajemnicze Jelitkowo. Wbrew pozorom, poszukiwania nie idą gładko, a dookoła zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Na szczęście, detektyw może liczyć na współpracę przyjaźnie nastawionego, miejscowego rzeźnika. Jednak, czy aby na pewno kierują nim dobre intencje? W końcu nic tutaj nie jest takie jakim się wydaje.

Za projektem, w którym niepokojąca atmosfera dopełniona jest dawką specyficznego poczucia humoru, stoją komiksowi twórcy Kamil Dukiewicz, Przemek Jachnik, Slaviiik, Tomasz Kontny („Wydział 7”), Tomxyz i Zvyrke. Zapowiadają oni 80 stron kolorowych stron pełnych świetnej zabawy nie tylko dla miłośników gatunku, ale przede wszystkim dobrze opowiedzianych historii, gdzie nie zabraknie intrygujących wątków i zwrotów akcji. A to nie koniec, ponieważ kolejne progi zbiórki pozwolą odblokować ciekawe dodatki dla wspierających, m.in. gazetkę Nekrozin, grę planszową, a nawet dedykowaną ścieżkę dźwiękową.

W tej edycji do inicjatywy dołączyli także inni, znani autorzy komiksowi ― Wojciech Stefaniec (tetralogia „Bardo”) oraz Rafał Szłapa („Bler”, „Paneuropa”). W poprzednich częściach byli to Maciej Pałka, Łukasz Kowalczuk, Łukasz Godlewski i Dominika Węcławek. O tym co jeszcze przygotowali dla was twórcy Rzeźzina możecie sprawdzić sami na https://wspieram.to/rzezzin3 oraz https://facebook.com/rzezzin.

Galeria


comments powered by Disqus