Mroczna przygodówka True Virus także na konsolach Xbox

Autor: Ultimate Games S.A. Redaktor: Motyl

Dodane: 31-10-2023 18:14 ()


Na konsolach Xbox One i Xbox Series X|S debiutuje True Virus, mroczna przygodówka point-and-click z budzącą niepokój atmosferą oraz unikalną oprawą graficzno-muzyczną. Datę premiery ustalono na 1 listopada br. Wcześniej True Virus pojawił się na Nintendo Switch, a w ciągu najbliższych kilku miesięcy gra trafi również na PC oraz PlayStation 4 i PlayStation 5.

True Virus to nowa gra stworzona przez polskie studia Farmind Studio oraz 100 GAMES. Wydawcą tytułu na Xbox One jest Ultimate Games S.A. Dzięki wstecznej kompatybilności gra działa także na Xbox Series X|S.

Nowy tytuł to gra przygodowa typu point-and-click z dwuwymiarową grafiką, w której rozgrywka koncentruje się głównie na eksploracji i rozwiązywaniu wymagających kreatywnego podejścia łamigłówek. True Virus wyróżnia się stylową kreskówkową grafiką i udźwiękowieniem w unikalnym stylu. Jak zaznaczają twórcy, ukończenie gry zajmuje przeciętnie 4-5 godzin.

Gracz wciela się w pacjenta szpitala psychiatrycznego, który budzi się w rzeczywistości zdewastowanej przez tajemniczą i wysoce śmiertelną pandemię. Celem jest uwolnienie się i dotarcie do prawdy nt. przerażających wydarzeń stojących za tajemniczym wirusem.

True Virus to propozycja dla graczy lubiących budzące niepokój i jednocześnie wykraczające poza utarte schematy historie. Stylowa grafika i odpowiednia muzyka tworzą tutaj unikalną atmosferę zaszczucia w rozpadającym się świecie. Poznanie prawdy będzie wymagać od gracza zarówno uważności, jak i kreatywności” – mówi COO Ultimate Games S.A., Rafał Jelonek.

True Virus – główne cechy:

  • mroczna przygodówka point-and-click;
  • eksploracja i łamigłówki;
  • intrygująca historia;
  • unikalna oprawa graficzna;
  • niepokojąca ścieżka dźwiękowa.

Datę premiery gry na Xbox One i Xbox Series X|S ustalono na 1 listopada 2023 r. W najbliższych miesiącach True Virus zostanie wydany także na PC (Steam) oraz PlayStation 4 i PlayStation 5.

 

True Virus – Xbox Trailer:

True Virus (Microsoft Store):

https://www.xbox.com/games/store/true-virus/9ppsp23ddzkw

True Virus (Nintendo eShop):

https://www.nintendo.com/store/products/true-virus-switch/

True Virus (Steam):

https://store.steampowered.com/app/1514900/True_Virus/

 

 

Podstawowe informacje:

tytuł: True Virus

gatunek: przygodowe, psychologiczne, łamigłówki, point-and-click, mroczne, niezależne

producent: Farmind Studio, 100 GAMES

wydawca: Ultimate Games S.A.

język: polski, angielski

liczba graczy: 1

rozmiar pliku: 1 GB

data premiery: 1.11.2023 r. (Xbox One, Xbox Series X|S), 5.09.2023 r. (Nintendo Switch), 2023/2024 r. (PC Steam, PlayStation 4, PlayStation 5)


comments powered by Disqus