Car Detailing Simulator już dostępny na konsolach Xbox

Autor: Ultimate Games S.A. Redaktor: Motyl

Dodane: 25-10-2023 22:00 ()


Car Detailing Simulator, gra umożliwiająca prowadzenie biznesu związanego z czyszczeniem i renowacją samochodów, debiutuje na konsolach Xbox One i Xbox Series X|S. Twórcy symulatora postawili na realizm i kompleksowe ujęcie tematu gruntownych renowacji aut. Datę premiery gry ustalono na 27 października br. Wcześniej Car Detailing Simulator trafił na PC i Nintendo Switch. W 2023 r. gra ma zostać wydana również na PlayStation 4 i PlayStation 5.

Stworzony przez polskie studio Games Incubator symulator zadebiutował na PC w kwietniu 2022 r. i zebrał dobre oceny wśród graczy. Obecnie na platformie Steam odsetek pozytywnych recenzji sięga 77 proc. (na ponad 600 recenzji). Wydawcą gry na Xbox One jest Ultimate Games S.A. Dzięki wstecznej kompatybilności tytuł działa również na Xbox Series X|S.

Car Detailing Simulator koncentruje się na jednoosobowej rozgrywce, która opiera się na wykonywaniu zleceń obejmujących czyszczenie, renowację i konserwację samochodów. Wśród dostępnych pojazdów znajdują się zarówno stare auta, jak i zniszczone czy po prostu zaniedbane samochody. Gracz może też np. kupować stare modele aut, a następnie przywracać im ich dawną świetność lub wprowadzać dowolne modyfikacje, by później sprzedawać takie pojazdy za odpowiednio wysoką cenę.

Istotną rolę w Car Detailing Simulator odgrywają też opcje związane z rozwojem warsztatu, w tym z wprowadzaniem różnego rodzaju ulepszeń i rozszerzaniem zestawu narzędzi do pracy. Rozwój biznesu jest możliwy wraz z osiąganiem postępów w grze i wykonywaniem kolejnych zleceń.

Twórcy postawili duży nacisk na realizm, co widać m.in. po szerokim zestawie specjalistycznych narzędzi oraz szczegółowo odwzorowanym opcjom związanym z czyszczeniem i renowacją pojazdów (np. mycie, nakładanie piany i polerowanie lakieru).

Car Detailing Simulator to gra ze sporą dawką realizmu, która pozwala na zajęcie się czyszczeniem i renowacją przeróżnych samochodów – od starych po całkiem nowoczesne modele. Temat odnawiania pojazdów został tutaj potraktowany z dużym przywiązaniem do szczegółów i w sposób kompleksowy. Gra zapewnia przy tym długie godziny spokojnej zabawy, która może przypaść do gustu nie tylko fanom motoryzacji” – mówi COO Ultimate Games S.A., Rafał Jelonek.

Car Detailing Simulator – główne cechy:

  • czyszczenie, renowacja i konserwacja aut;
  • zróżnicowane zlecenia;
  • rozwój warsztatu;
  • szczegółowe modele samochodów;
  • konkurencja i rankingi.

Datę premiery Car Detailing Simulator na Xbox One and Xbox Series X|S ustalono na 27 października 2023 r. W tym roku symulator zostanie wydany także na PlayStation 4 i PlayStation 5.

 

Car Detailing Simulator – Xbox Trailer:

Car Detailing Simulator (Microsoft Store):

https://www.xbox.com/games/store/car-detailing-simulator/9p79r9c82hfq

Car Detailing Simulator (Nintendo eShop):

https://www.nintendo.com/store/products/car-detailing-simulator-switch/

Car Detailing Simulator (Steam):

https://store.steampowered.com/app/1433570/Car_Detailing_Simulator/

 

Podstawowe informacje:

tytuł: Car Detailing Simulator

gatunek: symulator, motoryzacyjne, realistyczne, rekreacyjne

producent: Games Incubator, GameFormatic S.A., Ultimate Games S.A.

wydawca: Ultimate Games S.A.

język: polski, angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, koreański, rosyjski, chiński uproszczony, chiński tradycyjny, turecki, portugalski brazylijski, japoński

liczba graczy: 1

rozmiar pliku: 6,1 GB

data premiery: 27.10.2023 r. (Xbox One, Xbox Series X|S), 13.07.2023 r. (Nintendo Switch), 13.04.2022 r. (PC – Steam), 2023 (PlayStation 4, PlayStation 5)


comments powered by Disqus