Bloodhound z dużą aktualizacją na PC. Polska strzelanka trafi też na konsole

Autor: Kruger & Flint Productions Redaktor: Motyl

Dodane: 19-10-2023 23:49 ()


Hardkorowa strzelanka Bloodhound, nastawiona na intensywną i brutalną rozgrywkę w klimatach retro, otrzymała bezpłatny dodatek, który zamienia grę w pikselowy boomer shooter. W szerszej aktualizacji twórcy wprowadzili też inne ulepszenia, usprawniając m.in. gunplay. Do 28 października br. gra jest dostępna na PC w promocyjnej – obniżonej o 50 proc. – cenie. Już w I kwartale 2024 r. Bloodhound pojawi się także na konsolach PlayStation 4, PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S.

Bloodhound to pierwszoosobowa strzelanka niezależnego polskiego studia Kruger & Flint Productions, w skład którego wchodzą doświadczeni twórcy, którzy pracowali wcześniej m.in. przy Dying Light 2, Witchfire czy Sniper: Ghost Warrior 3.

Rozgrywka w Bloodhound nawiązuje do klasycznych gier i wyróżnia się dużą dynamiką oraz dużym poziomem brutalności. Gracz wciela się w członka tajnego odłamu zakonu templariuszy i musi powstrzymać demoniczny kult diabelskiej Astaroth. Twórcy podkreślają, że tytuł jest inspirowany starymi shooterami (m.in. Doom, Quake i Painkiller) oraz różnymi apokaliptycznymi motywami.

Na platformie Steam jest już dostępne bezpłatne rozszerzenie – Juicy Retro Style!, dzięki któremu Bloodhound staje się pikselowym boomer shooterem.

W ramach szerszego pakietu zmian wprowadziliśmy sporo różnych mniejszych i większych ulepszeń i poprawek, dzięki którym Bloodhound smakuje teraz lepiej. Postanowiliśmy m.in. wprowadzić istotne korekty do poruszania się postacią oraz zmodyfikowaliśmy gunplay, by dawał on więcej radości z rozwalania na kawałki demonicznych istot. Rozszerzyliśmy także tło fabularne gry, dodając odpowiednie wstawki komiksowe” – mówi CEO Kruger & Flint Productions, Rafał „Flint” Krzemiński.

Co ważne, do 28 października 2023 r. na platformie Steam cena strzelanki będzie obniżona o 50 proc.

Jak zapowiada Kruger & Flint Productions, aktualnie trwają także prace nad wersjami gry na konsole PlayStation 4, PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S. Premierę wersji konsolowych zaplanowano już na I kw. 2024 r.

Bloodhound – główne cechy:

  • krwawa i intensywna rozwałka;
  • 16 typów przeciwników i 5 bossów;
  • różne tryby gry;
  • satysfakcjonujący arsenał (10 broni);
  • energetyczna muzyka metalowa (Sons of Amon).

 

Bloodhound – Official Trailer:

Bloodhound (Steam):

https://store.steampowered.com/app/1926270/Bloodhound/

Bloodhound – Juicy Retro Style! DLC:

https://store.steampowered.com/app/2535550/Juicy_Retro_Style__Bloodhound/

 

 

Podstawowe informacje:

tytuł: Bloodhound

gatunek: FPS, akcja, retro, boomer shooter, niezależne, krwawe, zręcznościowe

producent: Kruger & Flint Productions

wydawca: Kruger & Flint Productions

język: polski, angielski, francuski, niemiecki, hiszpański, portugalski brazylijski, włoski, chiński uproszczony, czeski, japoński, koreański, rosyjski, ukraiński, białoruski, indonezyjski

liczba graczy: 1

data premiery: 18.07.2023 r. (PC Steam), I kw. 2024 r. (PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X|S)

 

Minimalne wymagania techniczne (PC Steam):

system operacyjny: Windows 10 64-bit lub nowszy

procesor: Intel Core i5-4460 lub równoważny

pamięć: 16 GB RAM

karta graficzna: Nvidia GeForce 1060 6GB lub równoważna

DirectX: wersja 9.0c

miejsce na dysku: 40 GB dostępnej przestrzeni

karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX


comments powered by Disqus