Nowy trailer Paranoid przynosi nam datę premiery!

Autor: Community Villa Redaktor: Motyl

Dodane: 06-10-2023 22:30 ()


Cierpiący na schizofrenię paranoidalną bohater będzie musiał podjąć trudną decyzję – czy pozostać w domu bez leków i odkryć mroczny sekret swojej sąsiadki, a może kupić lekarstwa i udać się na spotkanie z zaginioną siostrą, która po raz pierwszy od dziesięciu lat dała znak życia?
 


Paranoid pozwoli graczom zdecydować jak ma potoczyć się historia Patryka. W zależności od dokonanego wyboru, zamknie się w mieszkaniu z własnymi demonami, lub wyjdzie na miasto, poznając alternatywny przebieg wydarzeń. Grę będzie można ukończyć na dwa sposoby sprawdzając jak mocno prosta decyzja o pozostaniu lub wyjściu z mieszkania wpływa na losy bohatera.

Obie ścieżki gry są równie istotne i bogate w zawartość.

Przy okazji ujawnienia powyższych szczegółów, jesteśmy również szczęśliwi mogąc ogłosić, że Paranoid zostanie wydane już 15 grudnia tego roku na Steam!
"Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym zwiastunem naszego horroru psychologicznego!"
Paranoid: Succubus Neighbor Trailer
Twoja sąsiadka jest.. demonem?
Spośród wszystkich szalonych teorii jakimi żyje główny bohater, ta wydaje się być najprawdziwsza. Czy sąsiadka, która nawiedza sny Patricka może skrywać mroczny sekret? Kim naprawdę jest i dlaczego nie może wyrzucić jej z głowy? Czy ona w ogóle istnieje i czy na pewno chcemy poznać odpowiedź na to pytanie?
 
Więcej o Paranoid
Gra opowiada historię Patricka Calmana, 31-letniego mężczyzny, który stracił całą swoją rodzinę w tajemniczych okolicznościach – jego rodzice zginęli w brutalny sposób, a jego siostra nagle zaginęła z nieznanych przyczyn. Trauma związana z utratą najbliższych zniszczyła psychikę Patricka i sprawiła, że jego własne mieszkanie stało się dla niego więzieniem.

Jedynym członkiem rodziny Patricka, który pozostał przy życiu jest jego zaginiona siostra, której nie widział od ponad 10 lat. Pewnego dnia odbiera on telefon, a głos w słuchawce wydaje się należeć do jego siostry. Ta zapowiada swój przyjazd. Całe wydarzenie sprawia, że nasz bohater musi przełamać swoje dotychczasowe życie w izolacji, narażając się na koszmarne doświadczenia z pogranicza szaleństwa.

Cechy główne
  • Dwie ścieżki trybu fabularnego
  • Dynamiczna, intensywna i brutalna walka
  • Egzekucje przy użyciu broni oraz enviromentu
  • Broń biała oraz palna
  • Zagadki logiczne
  • Balansowanie między paranoją a rzeczywistością
  • Przerażający przeciwnicy
  • Wielowątkowa fabuła łącząca horror psychologiczny z akcją i survivalem
  • Realistyczna oprawa wizualna
  • Niepokojąca atmosfera mieszająca psychozę i surrealizm

comments powered by Disqus