Blackbird Interactive zmierza ku gwiazdom wraz z pierwszą prezentacją strategicznej przygody sci-fi - “Earthless”

Autor: Kool Things Redaktor: Motyl

Dodane: 02-10-2023 22:31 ()


Gracze mogą już przyjrzeć się nowej przygodzie science fiction, stworzonej przez twórców Hardspace: Shipbreaker i Homeworld 3. Już niebawem gra będzie dostępna do sprawdzenia podczas Steam Next Fest.

Blackbird Interactive i Team17 Digital przedstawiły pierwszy wgląd do nadchodzącej gry Earthless - przygody science fiction, która zadebiutuje we wczesnym dostępie na Steamie na początku 2024 r. Nowe wideo omawia podstawowe systemy gry i zagłębia się w ich szczegóły. Nowa gra to unikalna mieszanka eksploracji opartej na turach i walce taktycznej, ze złożonym systemem zarządzania załogą i koniecznością podejmowania trudnych wyborów, a także z rozbudowaną narracją inspirowaną klasycznymi powieściami science fiction.

Zobacz Earthless w akcji w zupełnie nowym zwiastunie:

Gracze, którzy chcą osobiście zapoznać się z Earthless przed premierą wczesnego dostępu na początku przyszłego roku, mogą wspiąć się na fotel kapitana i wypróbować wersję demo podczas nadchodzącego Steam Next Fest, który odbędzie się w dniach 9-16 października.

Kluczowe funkcje

  • Bądź kapitanem na mostku: Bądź kapitanem statku podczas śmiałych podróży w stylu roguelike przez sieci zdradzieckich i ciągle zmieniających się systemów gwiezdnych i poprowadź gatunek do przetrwania. Walcz z wrogami z wrogami i podejmuj trudne decyzje, które mogą bezpośrednio wpłynąć n dobro Twojej załogi.
  • Zagraj kartą, którą otrzymałeś: Zbierz ponad 75 kart (a więcej pojawi się w przyszłym aktualizacjach), każda z unikalnymi zdolnościami i kombinacjami taktycznymi. Zdobądź idealną talię, aby zwiększyć swoje możliwości i zabezpiecz swój statek przed tajemniczymi, międzygwiezdnymi zagrożeniami.
  • Zdobądź ich serca: z każdą nową wyprawą przybywa zupełnie nowa załoga! Zdobądź ich lojalność, aby odblokować bonusy, lub zignoruj ich potrzeby na własne ryzyko.
  • Przyprowadź przyjaciela: w momencie premiery wczesnego dostępu zagraj ze znajomymi w trybie współpracy dla dwóch graczy. Współpracujcie, aby odkryć unikalne karty i wspólnie wytyczyć nową granicę ludzkości.

Media chcące zobaczyć Earthless przedpremierowo mogą teraz prosić o kod dostępu tutaj

Materiały prasowe można pobrać tutaj.

Dodaj Earthless do wishlisty na Steamie, aby być na bieżąco, polub grę na Facebooku, śledź na X i dołącz do społeczności na Discordzie.


comments powered by Disqus