Classified: France ‘44 ustawia celownik na premierę w 2024 roku

Autor: Kool Things Redaktor: Motyl

Dodane: 29-09-2023 17:54 ()


Absolutely Games i Team17 Digital ogłosiły dzisiaj, że Classified: France ‘44, gra strategiczna osadzona w czasie II wojny światowej, która pojawi się na PC, PlayStation®5 i Xbox Series X|S ukaże się teraz na początku 2024 roku na wszystkich platformach. Deweloperzy i wydawca wypuścili także zupełnie nowy zwiastun przedstawiający kilka postaci z gry z alianckich sił specjalnych oraz ujawnili, że grywalna wersja demo gry będzie dostępna od 9 do 16 października podczas nadchodzącego Steam Next Fest.

Nowy zwiastun:

Classified: France ‘44 to oryginalne podejście do strategicznych gier turowych, które oddaje w sposób autentyczny wyzwania związane z walkami podczas II wojny światowej. Przenieś się do serca okupowanej przez nazistów Francji i przejmij dowodzenie nad Jedburghami: grupą sił specjalnych współpracującą z ruchem oporu. Skorzystaj z rozbudowanego systemu RPG, aby zbudować zespół wykwalifikowanych żołnierzy i poznaj historię z pierwszej ręki, walcząc o sukces podczas D-Day.

Kluczowe funkcje:

  • Unikalny system morale: Liczy się każdy strzał. Nawet jeśli chybi, otworzenie ognia obniża morale sił wroga i może odwrócić losy bitwy
  • Taktyczna akcja w ukryciu: Infiltruj pozycje wroga; organizuj zasadzki i mądrze wybieraj cele podczas taktycznej obserwacji przeciwnika
  • Wciągająca kampania z różnymi zakończeniami: Zdefiniuj sukces historycznej bitwy “D-Day” dzięki 15 różnym zakończeniem działań wojennych. Stwórz specjalistyczny zespół, zabiegaj o względy frakcji Ruchu Oporu i pomagaj im w budowaniu ich siły oraz podejmuj decyzje, które doprowadzą do rezultatów zmieniających bieg gry.
  • Rozgrywka i autentyczne historie: Misje odzwierciedlające taktykę wojskową z prawdziwego świata są ekscytującym i różnorodnym doświadczeniem. Skorzystaj ze swojego zestawu narzędzi taktycznych obejmujących ukrywanie się, zasadzki, morale i flankowanie, aby przechytrzyć wroga i wesprzeć Ruch Oporu.
  • System tajny: Dzięki systemowi zbudowanemu w  oparciu o “system tajny”, gracze mogą uzyskać dostęp do narzędzi w grze, aby tworzyć własne misje i dzielić się nimi ze społecznością.

Materiały prasowe można pobrać w tym miejscu.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Classified: France ‘44, odwiedź oficjalną stronę internetową, polub grę na Facebooku i śledź ją na X.


comments powered by Disqus