RAZERCON 2023: Przełomowe ogłoszenia i ekskluzywne współprace

Autor: Kool Things Redaktor: Motyl

Dodane: 21-09-2023 22:09 ()


Na swoim flagowym wydarzeniu, prowadzonym przez dyrektora generalnego Min-Liang Tana, Razer prezentuje gamę najnowocześniejszych produktów, istotnych aktualizacji i cennych współprac.

IRVINE, Kalifornia (RazerCon 2023) - Razer™, wiodąca globalna marka lifestylowa dla graczy, po raz kolejny wzniosła świat graczy na wyższy poziom. W tym roku, 21 września podczas RazerCon 2023 gracze z całego świata połączyli się wirtualnie, aby zobaczyć jak dyrektor generalny Min-Liang Tan, nawiązując do motta marki stworzonej dla graczy, przez graczy - For Gamers, By Gamers, zaprezentował budzący dreszcz emocji zestaw nadchodzących premier, w tym sześć przełomowych produktów oraz nowe ekscytujące współprace.

Współgospodarzem wydarzenia było także znane konsorcjum graczy OTK, którzy zgłębili złożoność nowych produktów Razera, zaprezentowali nejlepsze stanowiska gamingowe dla graczy i podzielili się swoimi najważniejszymi spostrzeżeniami.

Zgodnie z zaangażowaniem Razera w zrównoważony rozwój, RazerCon 2023 po raz kolejny był zasilany energią odnawialną, aby transmitować dane i kompensować emisje powstające w wyniku korzystania z urządzeń dostrajających, co stanowi kontynuację tradycji streamingowej naturalnej pod względem emisji dwutlenku węgla. Fani Razera mogą ponownie przeżyć całe wydarzenie klikając tutaj.

Podczas RazerCon 2023 globalna społeczność otrzymała ekskluzywne zapowiedzi kilku nadchodzących premier produktów Razer, w tym: długo oczekiwanej linii Razer Huntsman V3 Pro, zupełnie nowej Razer Synapse, ciekawej linii Razer Gamer Room oraz linii Razer Fujin oferującej fotele gamingowe pokryte oddychającym siateczkowym materiałem.

Co więcej, wydarzenie to było także świętem połączenia gier i luksusu, zwiastując limitowaną edycję we współpracy z tytanami różnych branż: Gillette, Dolce&Gabbana i Automobili Lamborghini.

Więcej szczegółów na temat produktów Razer i partnerstw ogłoszonych podczas wydarzenia można znaleźć poniżej.

Linia Razer Huntsman V3 Pro - Dla profesjonalistów

Wskocz na kolejny level na polu walki: przedstawiamy linię Razer Huntsman V3 Pro. Zaprojektowana we współpracy z profesjonalistami z branży e-sportu, ta linia klawiatur gamingowych oferuje niezrównane połączenie innowacji, precyzji i trwałości.

Sercem linii Huntsman V2 Pro jest Razer™ Analog Optical Switch Gen-2, który zapewnia nowy poziom szybkości reakcji podczas grania. W pełni regulowany zakres aktywacji od 0,1 do 4,0 mm pozwala teraz graczom całkowicie dostosować reakcję każdego klawisza do swoich unikalnych potrzeb w zakresie rozrywki. Każdy przełącznik na każdej klawiaturze jest starannie skalibrowany fabrycznie, aby zapewnić najwyższą precyzję, a jednocześnie być odpornym na zakłócenia magnetyczne. Przełączniki są dostrojone do siły aktywacji wynoszącej 40 gramów, która jest preferowana przez profesjonalnych graczy i pozwala na szybkie działania w intensywnych scenariuszach gier FPS.

Klawiatury Huntsman V3 Pro posiadają także tryb szybkiego wyzwalania. Pozwala to na zresetowanie klawisza w momencie, gdy przemieszcza się on w górę, gotowy do następnego naciśnięcia. Rapid Trigger ma kluczowe znaczenie w rozgrywce FPS, ponieważ pozwala graczom na szybsze ruchy i dokładniejsze strzały. Jego czułość można jeszcze bardziej dostosować, aż do bardzo drobnych działań co 0,1 mm.

Wiodącą linią Huntsman V3 Pro są warianty pełnowymiarowe i TKL, wyposażone w układ 10 diod LED, upraszczające zarówno regulację odległości aktywacji, jak i czułość szybkiego wyzwalania. Wersja mini, pomimo swojej kompaktowej budowy, zapewnia użytkownikom personalizację ustawień. Klawiatury te, niezbędne w dynamicznym świecie e-sportu, umożliwiają graczom dostosowywanie ustawień na bieżąco i zapisywanie bezpośrednio w pamięci wewnętrznej do sześciu profili. Dzięki temu ustawienia są zawsze w zasięgu ręki gracza. Razer Synapse wchodzi na kolejny poziom, oferując użytkownikom jeszcze wyższy poziom personalizacji.

Łącząc estetykę i trwałość, linia klawiatur Huntsman V3 Pro jest wyrazem zaangażowania Razera w trwałą jakość. Teksturowane nakładki na klawisze Doubleshot PBT i eleganckie matowe wykończenie górnej płyty ze stopu aluminium 5052 zostały specjalnie wybrane ze względu na ich odporność, dzięki czemu klawiatura nie tylko działa najlepiej, jak to możliwe, ale także przetrwa próbę czasu. Uzupełniając tę niezłomną konstrukcję, magnetyczna podpórka pod nadgarstki ze sztucznej skóry zapewnia graczom komfort potrzebny podczas długich maratonów gier.

Każda funkcja, opracowana we współpracy z profesjonalistami w dziedzinie e-sportu, jest dbale dopracowana, aby zapewnić najwyższą jakość podczas rywalizacji. “Responsywność tej klawiatury jest niesamowita dzięki Rapid Trigger i mniejszej sile potrzebnej do aktywacji. Mam wrażenie, że klawiatura jest częścią mnie.” - stwierdził mistrz VCT Korea 2022, Kim “stax” Gu-taek, profesjonalny gracz DRX w VALORANT.

Linia Huntsman V3 Pro to odpowiedź Razera na zmieniające się wymagania konkurencyjnych rozgrywek. Łącząc w sobie najnowocześniejszą technologię, najwyższą wydajność i najwyższą jakość wykonania, jest to niezbędne narzędzie dla każdego profesjonalnego gracza.

Więcej informacji na temat linii Razer Huntsman V3 Pro można znaleźć na stronie Razer.com

Razer Huntsman V3 Pro

249,99 USD / 289,99 EUR Sugerowana cena detaliczna

Zamówienia w przedsprzedaży są teraz dostepne wyłącznie na Razer.com i RazerStores.

Ogólna dostępność: Razer.com, RazerStores i autoryzowani sprzedawcy - od października 2023 r.

Więcej informacji można znaleźć na stronie Razer.com

Razer Huntsman V3 Pro Tenkeyless

219,99 USD / 209,99 EUR Sugerowana cena detaliczna

Zamówienia w przedsprzedaży są teraz dostepne wyłącznie na Razer.com i RazerStores.

Ogólna dostępność: Razer.com, RazerStores i autoryzowani sprzedawcy - od października 2023 r.

Więcej informacji można znaleźć na stronie Razer.com

Razer Huntsman V3 Pro Mini

179,99 USD / 209,99 EUR Sugerowana cena detaliczna

Zamówienia w przedsprzedaży są teraz dostepne wyłącznie na Razer.com i RazerStores.

Ogólna dostępność: Razer.com, RazerStores i autoryzowani sprzedawcy - od października 2023 r.

Więcej informacji można znaleźć na stronie Razer.com

Nowa Razer Synapse - szybsza, płynniejsza, inteligentniejsza

Nowa wersja Razer Synapse pisze na nowo zasady wydajności, charakteryzuje się świeżą, architekturą wielowątkową, która jest do 30% szybsza* niż jej poprzedniczka, Synapse 3. Ta najnowsza wersja została skrupulatnie opracowana na podstawie wniosków i opinii uzyskanych od trzech pokoleń użytkowników, które są podstawą tej innowacji w oprogramowaniu.

Gracze mogą doświadczyć niezrównanej szybkości, płynności i stabilności dzięki uprawnionemu interfejsowi, który umożliwia użytkownikom szybką nawigację, pozwala na niezależną instalację i precyzyjną konfigurację ustawień. A dzięki temu, że urządzenia są teraz starannie kategoryzowane, poszczególne aktualizacje produktów płynnie integrują się bez wpływu na pracujące urządzenia.

Wersja beta nowej Razer Synapse będzie dostępna jeszcze w tym roku na Razer.com/Synapse-New.

*Specyfikacja wydajności w porównaniu do Synapse 3. Testy zostały przeprowadzone przez zespół techniczny Razera w lipcu 2023 r. na komputerze stacjonarnym z procesorem Intel i5 8600K, 8GB pamięci RAM i kartą NVIDIA GeForce GTX 1060 w standardowych warunkach. Rzeczywista poprawa może być mniejsza i może się różnić w zależności od sposobu użytkowania, oprogramowania, ustawień zasilania i innych warunków.

Nowa aplikacja Razer Chroma - lepsza, śmielsza, jaśniejsza

Przedstawiamy nową aplikację Razer Chroma, teraz samodzielną aplikację umożliwiającą pełną kontrolę nad wszystkimi urządzeniami oświetleniowymi RGB różnych marek w jednym programie. Gracze mogą teraz niezależnie korzystać z Razer Synapse i Razer Chroma, które zapewniają lepszą kontrolę i funkcjonalność w każdym programie. Dzięki ponad 55 zewnętrznym partnerom sprzętowym i prawie 300 zintegrowanym grom obsługującym technologię Chroma, Razer Chroma RGB jest największym na świecie ekosystemem oświetlenia do gier.


comments powered by Disqus