Platformówka na VR, w której nie używasz joysticka

Autor: Community Villa Redaktor: Motyl

Dodane: 20-09-2023 23:39 ()


Typico Games z dumą ogłasza, że Next Move - platformówka na VR, w której nie używasz joysticka - zostanie wydana na Steamie i Oculus Quest 30 listopada tego roku! Co więcej, jeśli chcesz sprawdzić jak obecnie prezentuje się ta gra, możesz to zrobić już teraz, gdyż deweloper opublikował właśnie demo z tutorialem i pierwszymi 3 pełnymi poziomami. Zanim jednak naciśniesz „przycisk pobierania”, obejrzyj ten krótki zwiastun, aby lepiej zrozumieć, co Cię czeka:
Next Move | Annoucement Trailer | VR
 
Czy jesteś gotowy na wyzwanie? Sprawdź wersję demonstracyjną teraz na Steamie lub w App Lab:
Pobierz demo Next Move na Steam
Pobierz demo Next Move na Oculus Quest
 
Więcej o Next Move

Next Move to platformówka VR, w której wszystkie ruchy w grze odpowiadają Twoim własnym. Żadnego chodzenia za pomocą joysticka! Rozruszaj swoje ciało i wyrusz w podróż do onirycznych światów pełnych fantastycznej architektury.

Czeka na Ciebie wiele wyzwań. Wejdź na szczyt obracającej się wieży, goń uciekającą gondolę przez zamglone jezioro i przeskocz nad rozpadającymi się kamiennymi filarami.

Nawet jeśli odniesiesz sukces, może to nie wystarczyć. Aby ukończyć swoje zadanie i odkryć tajemnicę tego surrealistycznego miejsca, będziesz musiał rozwiązywać trudne łamigłówki, a nawet naginać czas.

Next Move przypomina klasyczne platformówki, ale tym razem daje możliwość przeżycia tego w rzeczywistości wirtualnej. Zanurz się w tym nieziemskim miejscu i przemierzaj czas i przestrzeń!

comments powered by Disqus