Światowy fenomen „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot. Film” od 21 września na VOD

Autor: Kino Świat Redaktor: Motyl

Dodane: 15-09-2023 23:45 ()


Zobacz wielki hit, który w polskich kinach obejrzało ponad 750 000 widzów! „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot. Film” – zjawiskowa animacja na podstawie popularnego cyklu od 21 września na platformach VOD.

Światowy fenomen "Miraculous: Biedronka i Czarny Kot. Film" wkracza na ekrany jako zapierający dech w piersiach, pełnometrażowy film kinowy! Wyczekiwana od lat ekranizacja hitowego cyklu to zjawiskowa animacja, która łączy w jedno najlepsze cechy oryginału oraz niespodzianki, wprowadzające Biedronkę w zupełnie nowy wymiar. Miliony fanów serialu otrzymają to, co kochają najbardziej. Będzie fantastyczna przygoda, niezapomniani bohaterowie, imponująca sceneria, akcja i humor, a w tle tego wszystkiego poruszająca opowieść o dojrzewaniu, pewności siebie, szkolnych kłopotach, przyjaźni, odwadze i niezwyciężonej sile miłości. Dodatkową ozdobą filmu kinowego są porywające piosenki, które sprawiają, że ich dzieło ogląda się niczym ekscytujące połączenie „Spider-mana” z magią „Krainy Lodu”. Jedno jest pewne – nadchodzi wielki przebój dla oddanych miłośników serii oraz wszystkich tych, którzy dopiero co odkrywają niezwykły świat dzielnej bohaterki.

Kiedy tajemniczy złoczyńca zaczyna grozić Paryżowi czarną magią, do walki z nim staje Marinette, nieśmiała nastolatka przemieniona w superbohaterkę – Biedronkę. Ucząc się nowych mocy i próbując pogodzić niebezpieczną misję z obowiązkami w domu i szkole, dziewczyna łączy siły z charyzmatycznym obrońcą sprawiedliwości – Czarnym Kotem. Marinette nie wie jednak, że pod maską bohatera ukrywa się Adrien, jej kolega z klasy, w którym od dawna jest zakochana. Kiedy sekrety Biedronki i Czarnego Kota połączą się, a serca zaczną bić jednym rytmem, niezwykły duet zjednoczy się, by pokonać Władcę Ciem i ocalić miasto. Tak rozpocznie się przygoda, która zabierze młodych bohaterów w niezwykłą podróż od podziemnych katakumb Paryża po sięgający nieba szczyt Wieży Eiffla i pokaże, że największą siłą i bronią może być prawdziwa miłość.

Od 21 września film będzie można obejrzeć online na platformach: Premiery CANAL+, Player, Polsat Box Go, Rakuten, Orange, Play, UPC, Multimedia Polska, Vectra, TVP VOD, Inea, TOYA.

 

 

Premiera VOD: 21 września 2023

Gatunek: animacja, przygodowy, fantasy

Produkcja: Francja, Japonia, Korea Południowa, 2023

Scenariusz: Bettina Lopez Mendoza, Jeremy Zag („Miraculous: Biedronka i Czarny Kot” serial)

Reżyseria: Jeremy Zag

Oryginalna obsada dubbingowa: Cristina Valenzuela („Miraculous: Biedronka i Czarny Kot” serial, „Blaze i Mega Maszyny”), Bryce Papenbrook („Miraculous: Biedronka i Czarny Kot” serial, „Cyberpunk: Edgerunners”), Keith Silverstein („Miraculous: Biedronka i Czarny Kot” serial, „Pokémon”)


comments powered by Disqus