Pokaż swoją grę za darmo w Strefie Gier Indie na PGA 2023

Autor: Kender Redaktor: Motyl

Dodane: 11-09-2023 23:43 ()


Fundacja Indie Games Polska podzieli się swoją strefą na Poznań Game Area 2023 w Poznaniu z młodymi twórcami niezależnych gier z Polski. Zgłoszenia przyjmowane są do 18 września.

Fundacja Indie Games Polska pomoże niezależnym twórcom-amatorom zaprezentować swoje gry na największych targach gamingowych w Europie Środkowo-Wschodniej. PGA odbędzie się 6-8 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Zeszłoroczną edycję wydarzenia odwiedziło 47,6 tys. widzów i widzek, w tym wielu dziennikarzy i inwestorów.

Fundacja Indie Games Polska zaprasza niezależnych autorów na swoje stoisko przy Strefie Gier Indie. Fundacja gwarantuje przestrzeń na stoisku oraz dwie karty wystawcy, oczekując w zamian wyłącznie zaprezentowania swoich gier szerokiej publiczności.

Oferta jest skierowana do grup tworzących „po godzinach”, amatorsko, szczególnie mile widziane są zespoły ze środowisk akademickich. Nie jest to opcja, z której mogą skorzystać profesjonalnie działające studia.

Formularz dostępny na stronie http://igp.org.pl/pga2023/ należy wypełnić do 18 września do 15:00. Komisja będzie oceniała oryginalność pomysłu na podstawie gameplaya projektu i ew. strony internetowej gry. Każdego roku fundacja wspiera na PGA w Poznaniu wiele zespołów, które mają szansę w jeden weekend pomóc swojej grze zdobyć rozgłos i skonsultować ją z najlepszymi specjalistami od game devu w Polsce.


comments powered by Disqus