Jesienne hity na kanale FOX i FOX Comedy

Autor: FOX Redaktor: Motyl

Dodane: 08-09-2023 15:51 ()


Jesień zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią dłuższe wieczory pod kocem i z kubkiem ciepłej herbaty. Kanały FOX i FOX Comedy dostarczą rozrywkę i emocje, które dodatkowo rozgrzeją widzów. Na fanów sarkastycznego doktora House’a czekać będzie piąty sezon jego przygód i kolejnych medycznych przypadków. O tropikalną atmosferę w niedzielne wieczory zadbają piraci z Jackiem Sparrowem na czele. Z kolei do FOX Comedy zawitają „Duchy” z drugim sezonem. Październik szykuje się bardzo ciekawie!

PAŹDZIERNIK NA KANALE FOX

Dr House, sezon 5

(24 odcinki po 1 h)

PREMIERA: ŚRODA 18 października O GODZINIE 17:25

Kolejne odcinki od poniedziałku do piątku o 17:25


Na kanale FOX, z piątym sezonem pojawi się dobrze znany doktor Gregory House. Ten wyjątkowy, charyzmatyczny, choć aspołeczny i sarkastyczny lekarz ponownie będzie diagnozować zawiłe przypadki medyczne. Już pierwsze odcinki dostarczą wiele emocji, choćby za sprawą decyzji, jaką podejmie dr Wilson, ale też za sprawą prywatnej tragedii House’a. Niezmiennie nie zabraknie wielu historii, które złapią za serce.

Niedziele z „Piratami z Karaibów”

Jesienne wieczory na kanale FOX upłyną pod piracką banderolą. W cztery kolejne niedziele, zaczynając od 22 października, czas umilać będzie najbardziej znany kapitan – Jack Sparrow. Seanse będą rozpoczynać się o godzinie 20:00. A ci, którzy przegapią projekcje, będą mogli obejrzeć powtórki w soboty o godzinie 18:30.

„Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły”

Niedziela 22 października

Godzina 20:00

„Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka”

Niedziela 29 października

Godzina 20:00

„Piraci z Karaibów: Na krańcu świata”

Niedziela 5 listopada

Godzina 20:00

„Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach”

Niedziela 12 listopada

Godzina 20:00

PAŹDZIERNIK NA KANALE FOX COMEDY

Duchy, sezon 2

(22 odcinki po 0,5 h)

PREMIERA (3 ODCINKI): PONIEDZIAŁEK 16 października OD GODZINY 21:00

Kolejne odcinki w poniedziałki od 21:00


Sam i Jay, wbrew rozsądkowi i finansowym ograniczeniom, postanowili przekształcić odziedziczoną posiadłość w pensjonat. Dom jest już jednak zamieszkany – przez duchy, które zmarły na jego terenie w różnych okresach. Tuż po oficjalnym otwarciu zaczynają pojawiać się pierwsi goście. Tymczasem obecne tam duchy nawiązują rozmaite relacje.


comments powered by Disqus