Innowacyjne gry z Polski od BeardedBrothers.Games

Autor: Krzysztof Malinowski Redaktor: Motyl

Dodane: 30-08-2023 22:33 ()


W stale rozwijającym się świecie gier innowacje technologiczne są kluczem do wyróżnienia się na zatłoczonym rynku. Jedną z firm, która robi furorę swoimi unikalnymi i innowacyjnymi grami, jest BeardedBrothers.Games. Ta dynamiczna firma znana jest z produkcji gier, które są nie tylko immersyjne, ale także oferują też proceduralnie generowaną rozrywkę. W tym artykule przyjrzymy się bliżej trzem ich produkcją: Underground Garage, Never Ending Dungeon i Storage Hunter Simulator.

Underground Garage

Pierwszą grą, której się przyjrzymy, jest Underground Garage, fabularna gra skupiona wokół tuningu samochodów. W tej grze gracze wcielają się w rolę mechanika samochodowego i zanurzy się w świat nielegalnych wyścigów z nieznanej perspektywy. W Underground Garage gracz będzie miał do czynienia z samochodami. Ale nie tymi zwykłymi, a wysoko tuningowanymi autami, które nocą wyruszają na ulice miasta, by uczestniczyć w pokazach wizualnych i nielegalnych wyścigach.

Gracze wcielą się w początkującego mechanika, która będzie wspinać się po szczeblach kariery, aby dokonać zemsty na swoich zleceniodawcach. Jest to pierwszy symulator mechanika samochodowego, w którym gracz ma cel, do którego dąży!

Jednym z unikalnych aspektów Underground Garage jest realistyczny system tuningu. Gra oferuje tysiące interaktywnych części, które gracze mogą kupować i instalować w swoich samochodach. Od ulepszeń silnika po modyfikacje zawieszenia. Gra zawiera również realistyczny system zniszczeń, które wpływają na wydajność samochodów. Wszystko to, po to żeby zaoferować graczom jak najbardziej immersyjne doświadczenie. 

Dzięki proceduralnie generowanym zadaniom, gracza czekają nieskończone godziny rozgrywki. Zarówno w trybie fabularnym, jaki w trybie sandbox, który pozwoli graczowi na grę online wraz ze znajomymi. Underground Garage to jedyny symulator mechanika samochodowego, w którym możesz naprawiać, testować i tuningować swój samochód ze znajomymi w trybie kooperacji.

Never Ending Dungeon

Następna na liście jest Never Ending Dungeon, oparta na sztucznej inteligencji aplikacja Tabletop RPG (TTRPG) zaprojektowana specjalnie dla mistrzów gry. Aplikacja ta jest przełomem dla tych, którzy lubią grać w stołowe gry RPG, ponieważ oferuje szeroki zakres funkcji, które sprawiają, że podczas tworzenia sesji mistrz gry jest w stanie zaoszczędzić sporą ilość czasu.

Jednym z najbardziej innowacyjnych aspektów Never Ending Dungeon są jego możliwości oparte na sztucznej inteligencji. Aplikacja wykorzystuje sztuczną inteligencję do generowania dynamicznych i responsywnych map wraz z przygodami. Oznacza to, że mapa przygotowana przez aplikacje jest spójna z wygenerowaną historią. Mistrz gry będzie miał do wyboru 50 różnych światów gry, poczynając od klasyków takich jak lochy kończąc na gotyckich zamkach.  

Ponadto aplikacja zawiera również kompleksowy zestaw narzędzi dla mistrzów gry do tworzenia i dostosowywania map. Narzędzia te obejmują edytor map, kreator postaci i generator fabuły. Dzięki temu mistrzowie gry mogli tworzyć unikalne mapy, dla swoich graczy, bez potrzeby poświęcenia na to całego wieczora. 

Never Ending Dungeon to aplikacja obowiązkowa dla każdego mistrza gry, który chce poprawić swoje sesje RPG i pominąć wielogodzinne przygotowania.

Storage Hunter Simulator

Na koniec mamy Storage Hunter Simulator, grę, w której gracze zaczynają od sprzedaży drobnych rzeczy, aby następnie zbudować swoje lombardowe imperium. W tej grze gracze wcielają się w rolę łowcy magazynów aukcyjnych, który kupuje opuszczone magazyny na aukcjach, a następnie sprzedaje znalezione w nich przedmioty z zyskiem.

Gra rozpoczyna się, gdy gracz dysponuje niewielkim budżetem i ograniczoną przestrzenią magazynową. W miarę postępów w grze gracz będzie mógł kupować większe magazyny i rozbudowywać swój lombard. Ostatecznym celem jest zbudowanie dobrze prosperującego imperium lombardowego.

Jedną z innowacyjnych cech Storage Hunter Simulator jest realistyczny system aukcji. Gracze będą rywalizować z przeciwnikami sterowanymi przez SI na aukcjach w czasie rzeczywistym. Przeciwnicy AI mają własne strategie i taktyki, dzięki czemu aukcje są dynamiczne i wymagające.

Ponadto gra zawiera również kompleksowy system inspekcji przedmiotów. Obejmuje to czyszczenie i naprawianie uszkodzonych przedmiotów, ocenianie ich wartości i decydowanie, które przedmioty zachować, a które sprzedać. 

 

Podsumowanie

BeardedBrothers.Games to firma zajmująca się tworzeniem innowacyjnych i wciągających gier. Dzięki tytułom takim jak Never Ending Dungeon, Underground Garage i Storage Hunter Simulator są na dobrej drodze do osiągnięcia tego celu. Każdy z tych projektów oferuje nieskończone godziny zabawy, dzięki proceduralnej generacji i użyciu sztucznej inteligencji. Firma ma zamiar konkurować ze światowymi gigantami na polu gier AA - czyli średniobudżetowych. Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na BeardedBrothers.games.


comments powered by Disqus