Gameplay z nowego dema Paranoid – psychologicznego horroru od twórców Agony!

Autor: Community Villa Redaktor: Motyl

Dodane: 29-08-2023 22:13 ()


Nowe demo Paranoid – „Sewers” zostało zaprezentowane na targach Gamescom 2023, spotykając się z ciepłym przyjęciem graczy. Dzisiaj nagranie z rozgrywki opublikowaliśmy w formie wideo dla wszystkich, którzy nie byli w stanie odwiedzić nas podczas Gamescom 2023.

Premiera pełnej wersji gry odbędzie się w czwartym kwartale 2023!

Gra opowiada historię Patricka Calmana, 31-letniego mężczyzny, który stracił całą swoją rodzinę w tajemniczych okolicznościach – jego rodzice zginęli w brutalny sposób, a jego siostra nagle zaginęła z nieznanych przyczyn. Trauma związana z utratą najbliższych zniszczyła psychikę Patricka i sprawiła, że jego własne mieszkanie stało się dla niego więzieniem.

Jedynym członkiem rodziny Patricka, który pozostał przy życiu jest jego zaginiona siostra, której nie widział od ponad 10 lat. Pewnego dnia odbiera on telefon, a głos w słuchawce wydaje się należeć do jego siostry. Ta zapowiada swój przyjazd. Całe wydarzenie sprawia, że nasz bohater musi przełamać swoje dotychczasowe życie w izolacji, narażając się na koszmarne doświadczenia z pogranicza szaleństwa.

Cechy główne
● Dynamiczna, intensywna i brutalna walka
● Egzekucje przy użyciu broni białej, palnej oraz elementów środowiska
● Zagadki logiczne
● Wielowątkowa fabuła łącząca horror psychologiczny z akcją i survivalem
● Realistyczna oprawa wizualna
● Niepokojąca atmosfera mieszająca psychozę i surrealizm


comments powered by Disqus