Razer wznosi bijatyki na wyższy poziom na PS5 oraz PC

Autor: Kool Things Redaktor: Motyl

Dodane: 25-08-2023 22:49 ()


Dzięki precyzyjnemu układowi przycisków z czterema ruchami i ultra responsywnym liniowym przełącznikom optycznym, Razer rozpoczyna nową erę sterowania w grach. Optyczny kontroler arcade, wyposażony tylko w przyciski, został specjalnie zaprojektowany dla esportowych zawodników.

Firma Razer, wiodąca na świecie marka lifestylowa dla graczy, ogłosiła dostępność Razer Kitsune, pierwszego w historii optycznego kontrolera arcade, wyposażonego tylko w przyciski i zaprojektowanego specjalnie z myślą o zmianie krajobrazu gier walki.

Razer Kitsune to odejście od konwencjonalnych kontrolerów. Urządzenie łączy dotykową satysfakcję korzystania z arcadowego panelu sterowania z najnowocześniejszą technologią przełączników optycznych Razera. Kontroler został starannie opracowany z myślą o wymaganiach graczy rywalizujących w grach walki, oferując im niesamowitą precyzję i doskonałą kontrolę nad przebiegiem starć. Obudowa Kistune jest przy tym smukła, co równocześnie pozwala na jego łatwe przenoszenie i ułatwia jego konfigurację i przechowywanie.

"Dzięki Razer Kitsune odpowiedzieliśmy na wyjątkowe wymagania zawodników biorących udział w zawodach" - powiedział Ali Homayounfar, Razer Kitsune Product Lead. "To prawdziwa innowacja, jeśli chodzi o sterowanie w grach, która umożliwia graczom wykonywanie złożonych ruchów i reagowanie szybciej niż kiedykolwiek wcześniej, a wszystko to dzięki połączeniu układu przycisków i przełączników optycznych. Jesteśmy dumni, że opracowaliśmy Kitsune we współpracy z Capcom, aby zapewnić, że spełnia wszystkie przepisy obowiązujące podczas Capcom Pro Tour".

Poznaj wyższy poziom kontroli dzięki precyzyjnemu układowi przycisków z czterema ruchami

Zastępując tradycyjne joysticki czterema przyciskami odpowiadającymi za ruch, Razer Kitsune nadaje nowy wymiar kontroli rozgrywki w bijatykach, redukując błędy i umożliwiając graczom bezbłędne wykonywanie złożonych ruchów.

Reaguj z prędkością światła dzięki ultraczułym liniowym przełącznikom optycznym

Dzięki zastosowaniu niskoprofilowych liniowych przełączników optycznych Razera, które po raz pierwszy pojawiły się w wielokrotnie nagradzanej klawiaturze DeathStalker V2 Pro, Kitsune oferuje ultra responsywne sterowanie, zapewniające precyzję i szybkość niezbędną do przechytrzenia przeciwników i wykorzystania przeciwko nim każdej okazji.

Smukła, przenośna konstrukcja dla mobilnych zawodników

Kitsune pozostaje wierny w zakresie ergonomicznej doskonałości, z której jest znany Razer. Kontroler został zaprojektowany z myślą o przenośności, dlatego ma smukłą obudowę, którą można łatwo umieścić w plecaku, oraz odłączany kabel USB typu C umożliwiający szybką konfigurację i pakowanie.

Zachowaj bezpieczeństwo i nieprzerwaną rozgrywkę dzięki blokadzie kabla i przełącznikowi blokady turniejowej

Zapięcie zabezpieczające kabel i przełącznik blokady turniejowej eliminują ryzyko przypadkowego rozłączenia i niechcianych wciśnięć podczas gorączki zawodów. Zapewnia to graczom spokój podczas walki, w której liczy się każda sekunda.

Dopasuj swój styl dzięki zdejmowanej aluminiowej płycie górnej i Chroma RGB

Kitsune jest wyposażony w zdejmowaną aluminiową płytę górną oraz podświetlenie Razer Chroma RGB, co pozwala graczom nie tylko na najlepsze granie, ale także na wizualne spersonalizowanie  ich unikalnego stylu.

Innowacyjny krok Razera w obszarze optycznych kontrolerów arcade, wyposażonych wyłącznie w przyciski, stanowi ogromną zmianę jeśli chodzi o sterowanie grami. Łącząc w sobie precyzyjny układ przycisków z czterema ruchami, ultra responsywne liniowe przełączniki optyczne i super płaską obudowę, Kitsune staje się nowym tytanem w dziedzinie kontrolerów do gier walki na PS5 i PC.

Aby dowiedzieć się więcej o Razer Kitsune, prosimy odwiedzić stronę Razer.com.

CENA I DOSTĘPNOŚĆ

Razer Kitsune
349.99€ sugerowana cena detaliczna
Razer.com, sklepy RazerStores oraz autoryzowani sprzedawcy – dostępne od 29 sierpnia 2023

Razer Kitsune SF6 Chun-Li Edition oraz Razer Kitsune SF6 Cammy Edition
379.99€ sugerowana cena detaliczna
Dostępne w czwartym kwartale 2023.


comments powered by Disqus