Czas na zadośćuczynienie: Blasphemous 2 już jest!

Autor: Kool Things Redaktor: Motyl

Dodane: 24-08-2023 18:00 ()


Długo wyczekiwana kontynuacja studia The Game Kitchen już jest dostępna na Nintendo Switch™, PC, PlayStation®5, i Xbox Series X|S.

The Game Kitchen i Team17 Digital wypuściły dzisiaj morderczą Metroidvania Blasphemous 2 na  Nintendo Switch™, 1 PC, PlayStation®5, i Xbox Series X|S. Podążając za nowo przebudzonym Pokutnikiem, Blasphemous 2 wrzuca graczy z powrotem w niekończący się cykl życia, śmierci i zmartwychwstania, gdy stawiają oni czoła wrogom oraz mierzą się z niewyobrażalnymi wyzwaniami mającymi na celu powstrzymanie proroczych narodzin nowego The Miracle. Gracz stanie do walki z trzema unikalnymi broniami do zdobycia i opanowania oraz z ulepszonym zestawem nowych narzędzi, koniecznych do tego, aby  przetrwać i eksplorować piekło na ziemi (oraz nie dać się wysłać z powrotem do grobu). Podczas przygody gracze będą zbierać rozsiane szczątki opowieści i odkrywać dawno zapomniane sekrety, raz za razem unikając ostatecznego uścisku śmierci.

Pokuta nigdy się nie kończy (nowy trailer)

Cyfrowe edycje Blasphemous 2 są dostępne w sprzedaży detalicznej w cenie 29,99 EUR na wszystkich platformach. Fizyczne edycje Blasphemous 2 są dostępne w sprzedaży detalicznej w cenie 34,99 EUR na Xbox Series X|S i PlayStation 5 oraz 39,99 EUR na Nintendo Switch.

Kluczowe cechy Blasphemous 2

  • Odkryj bogaty nielinearny świat: czeka na ciebie seria urzekająco groteskowych krajobrazów, emanujących gotyckim urokiem i usianych bezlitosnymi pułapkami; nie ma złych wyborów, są tylko rachunki do wyrównania.
  • Rozpętaj dziką walkę: Brutalne egzekucje i rozbudowane kombosy zapewniają nowe i niszczycielskie sposoby siania zniszczenia w miejscach, gdzie czyhają upiorne potwory
  • Graj po swojemu: Blasphemous 2 zapewnia możliwość dostosowania i ulepszania podstawowego zestawu umiejętności Penitent One oraz wprowadza nowe unikalne bronie, które rozszerzają taktykę gracza
  • Wygraj bitwy z bossami: W najciemniejszych zakątkach tej nowej, pokręconej krainy czekają wypaczeni bossowie z unikalnymi umiejętnościami walki

Zarejestruj się na stronie www.blasphemous2game.com, aby otrzymywać najnowsze informacje o Blasphemous 2, polub nas na Facebookśledź na Twitterze, lub dołącz do rozmowy na Discordzie.


comments powered by Disqus