Paradox Rift wprowadza Pokémony Starożytne i Pokémony Przyszłości

Autor: Justyna Tomczak Redaktor: Motyl

Dodane: 15-08-2023 22:19 ()


Firma Pokémon Company International zaprezentowała dziś kolejny dodatek do bestsellerowej gry karcianej Pokémon Trading Card Game (TCG), Scarlet & Violet—Paradox Rift, który będzie dostępny u biorących udział w programie sprzedawców detalicznych na całym świecie od 3 listopada 2023 r.


 
Zainspirowany Pokémonem Paradox z gier wideoPokémon Scarlet and Pokémon Violet, dodatek Scarlet & Violet—Paradox Rift wprowadzi Pokémony Starożytne, Pokémony Przyszłości oraz karty Trenerów, które zostały niedawno zaprezentowane podczas Mistrzostw Świata Pokémon 2023. Starożytne Pokémony, uosabiające wytrzymałość i moc, zwykle mają bezpośrednie ataki, które zadają dużo obrażeń i są trudniejsze do Znokautowania. Wykorzystując szybkość i technikę, Pokémony Przyszłości mają Zdolności i ataki z dodatkowymi efektami, które pozwalają na sprytne manewry i podstępną strategię. Ponadto, karty Starożytnych Trenerów zwykle wspomagają Starożytne Pokémony, a karty Trenerów Przyszłości wspomagają Przyszłe Pokémony.
 
W nadchodzącym rozszerzeniu, do Pokémon TCG powrócą też maszyny techniczne, które pojawią się jako nowe karty Pokémon Tool. Gdy są dołączone, umożliwiają dostęp do nowego ataku.
 
Warte uwagi karty z rozszerzenia to:

13 Pokémonów ex i sześć Tera Pokémonów ex

34 karty ilustrowane rzadkich Pokémonów

15 specjalnych kart ilustrowanych rzadkich Pokémonów i kart Wsparcia

28 wytrawionych kart full-art ultrarzadkich Pokémonów ex i kart Wsparcia

7 hiper rzadkich wytrawianych złotych kart

Trenerzy mogą znaleźć dodatek Scarlet & Violet—Paradox Rift w pakietach rozszerzonych, pakietach Elite Trainer Box i kolekcjach specjalnych u sprzedawców detalicznych biorących udział w programie.
 
Aby dowiedzieć się więcej o Pokémon TCG, odwiedź stronę Pokemon.co.uk/TCG.


comments powered by Disqus