Green Hell VR jest już dostępne na PS VR2!

Autor: Community Villa Redaktor: Motyl

Dodane: 14-08-2023 22:23 ()


Incuvo ma przyjemność ogłosić, że gra Green Hell VR na PlayStation VR2 jest już dostępna na PS Store! Po gorącym powitaniu podczas lutowego PlayStation State of Play, najnowsza produkcja studia dołącza do świata Green Hell, aby skorzystać z mocy bestsellerowej konsoli i najnowszych gogli od Sony. Dla gry oznacza to jedno – znaczące ulepszenia zarówno w oprawie audiowizualnej, jak i rozgrywce. Zanim jednak podsumujemy wszystkie nowości, zapraszamy do obejrzenia świeżutkiego zwiastunu, celem lepszego zrozumienia przygotowanych atrakcji:
Green Hell VR - Launch Trailer
Zapoznaj się ze stroną Green Hell VR na PS Store:
Sprawdź Green Hell VR na PS Store
 
Więcej o wersji na PS VR2

PlayStation VR2 pozwoliło nam przygotować specjalną wersję Green Hell VR bez żadnych wyrzeczeń. Dzięki niesamowitej technologii kontrolera Sense poczujesz w swoich dłoniach ciężar każdej akcji. Funkcje haptyczne sprawiają, że nawet tak prosta czynność jak naciągnięcie cięciwy zapewnia wyjątkowe doznania.

Również headset z feedbackiem do PS VR2 zapewnia nam dodatkowe możliwości, dzięki czemu intensywniej odczujesz wszelkie zajścia, począwszy od walki wręcz, przez ukąszenia owadów, aż do bicia serca naszego dzielnego bohatera. W połączeniu z feedbackiem kontrolera PS VR2 Sense, poziom zanurzenia w rozgrywkę wchodzi na zupełnie nowy poziom.

Warstwa dźwiękowa to kolejny kluczowy czynnik zwiększający immersję w wirtualnym świecie. W przypadku PS5 i PlayStation VR2 udźwiękowienie 3D Audio sprawia, że możesz nie tylko zobaczyć, ale także usłyszeć otaczającą cię przyrodę – owady, deszcz… a także dzikie zwierzęta, które chcą cię zjeść. Dążymy do jak najbardziej dokładnego i wiernego odwzorowania dźwięków dżungli. Naszym celem jest osiągnięcie wyjątkowego wrażenia immersji i przestrzenności.

Warstwa wizualna również pomaga zanurzyć się w grze, zwłaszcza gdy jest to tytuł VR. Green Hell VR oferuje wysokiej jakości grafikę, realistyczne otoczenie i postacie – a wszystko to bez poświęcania płynności rozgrywki. Ważne jest dla nas, aby wszystko działało płynnie, a PS VR2 pozwala zagwarantować stabilną liczbę klatek na sekundę przy dużej szczegółowości środowiska.

Green Hell VR zaoferuje również ulepszone oświetlenie, tekstury w wysokiej jakości i realistyczne cienie – wszystko to w natywnej rozdzielczości PS VR2 – oraz inne ulepszenia graficzne, które dodają głębi obrazowi. To wszystko daje wyjątkowe wrażenia wizualne i cieszymy się, że możemy zaprezentować je fanom PlayStation na całym świecie.

comments powered by Disqus