Furgonetka jest zapakowana, umywalka jest… gdzieś, czas jechać!

Autor: Kool Things Redaktor: Motyl

Dodane: 13-08-2023 20:40 ()


Kontynuacja gry SMG Studio jest już dostępna, a gracze będą musieli mieć F.A.R.Ta, mierząc się z chaosem w wieloosobowej rozgrywce międzyplatformowej na Nintendo Switch, PC, Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 4 i PlayStation 5.

SMG Studio, DevM games i Team17 Digital wypuściły dziś kooperacyjną grę “Moving Out 2” na konsolę Nintendo Switch™, PC, Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 4 i PlayStation 5. Gra “Moving Out 2”, oferująca wieloosobową grę online, pozwala fachowcom z grupy F.A.R.T wyjść poza granice swojego wymiaru i przejść do multiwersum, gdzie poradzić sobie będą musieli z futurystycznymi meblami, dziwacznymi ozdobami i rozszalałymi zwierzętami gospodarczymi, zachowując przy tym jednak spokój i transportując prawie wszystko w jednym kawałku.

Wszystko jest spakowane poza tym jednym, zupełnie nowym zwiastunem premierowym:

Główne cechy gry “Moving out 2”

  • Lokacja, lokacja, lokacja: podróżuj po multiwersum i pokonuj nowe poziomy i łamigłówki, które stawiają F.A.R.T-ów przed największym jak dotąd wyzwaniem związanym z przeprowadzkami.
  • Ciąg dalszy kooperacji: Gracze mogą zmierzyć się z “Moving Out 2” solo lub ze znajomymi (lub wrogami) w kooperacji online zarówno na kanapie jak i międzyplatformowo.
  • Tryb wspomagania: W Packmore mile widziani są wszyscy, z różnymi umiejętnościami; dzięki trybowi wspomagania możliwości (i zabawa) są nieograniczone!
  • Zwariowane postacie: Moving Out 2 zawiera zupełnie nowe postacie fachowców od przeprowadzek, które będą zarówno oczarowywać, jak i przerażać.

Oprócz cyfrowej wersji gry we wszystkich formatach, Fireshine Games będzie dystrybuować fizyczne wersje “Moving Out 2” na konsole Nintendo Switch, PlayStation 5, PlayStation 4, i Xbox Series X|S & Xbox One.

Odwiedź www.movingout2.com  i zarejestruj się aby jako pierwszy otrzymywać emaile z najnowszymi informacjami lub polub nas na Facebooku, śledź na Twiterze lub dołącz do społeczności na Discordzie.


comments powered by Disqus