Zwiastun

Autor: Kiriana Redaktor: Kiriana

Dodane: 07-09-2007 17:26 ()


‘Ultimatum Bourne’a’

Ostatnia już odsłona przygód Jasona Bourne’a. Tym razem Jason oprócz poznania prawdy o tym jak został zwerbowany, postara się odkryć czym była operacja ‘Blackbriar’ i ujawnić to co mu zrobiono. Zaś jego dawni mocodawcy postarają się go uciszyć raz na zawsze.

Film pełen gwałtownych zwrotów akcji, bardzo szybkich pościgów i niesamowitych popisów kaskaderskich.

Czas: 111 minut

 

‘Życie od kuchni’

 

Remake niemieckiej komedii z 2001 roku – ‘Tylko Martha’. Tym razem w rolę tytułowej Marthy wcieli się Catherine Zeta – Jones. Film opowiada o nieco ekstrawaganckiej szefowej kuchni, w której życiu liczy się przede wszystkim praca. Wszystko zmienia się, gdy po śmierci siostry musi zaopiekować się dziesięcioletnią siostrzenicą.

Czas: 105 minut

 

‘Restart’

 

Dramat Czesko – Finlandzkiej produkcji. Rozpieszczona, majętna i znudzona Sylva traktuje życie jak grę. Jednak zabawa wymyka się z pod kontroli, gdy niewinny żart odmienia jej życie, rozpoczynając niekontrolowany bieg wydarzeń.

Czas: 85 minut

 

‘I Ty możesz zostać bohaterem’

 

Animowana produkcja familijna. Głównym bohaterem jest Yankee, na którego wszyscy wołają Mały. Gdy ginie bezcenny kij jego ukochanego zespołu baseballowego Mały za wszelką cenę postanawia go odzyskać. Wyrusza zatem w podróż, dzięki której dowie się więcej niż sądzi. Jego wiernym towarzyszem będzie wesoła, gadająca Piłeczka.

Czas: 90 minut

 

Premiery DVD

 

‘Cesarzowa’

 

Dramat silnej, pięknej i władczej Cesarzowej potężnego imperium. Kobieta stara się odnaleźć pośród intryg i okrucieństwa dworu jak również wpłynąć na wybór następcy tronu.

Czas: 111 minut

‘Listy z Iwo Jimy’

 

Wojenna historia wyreżyserowana przez Clinta Estwooda. W ‘Sztandarze chwały’ poznaliśmy historię oczami Amerykanów, teraz to samo zdarzenie przedstawione zostało z punktu widzenia Japończyków.

Czas: 134 minuty


Komentarze do starszych artykułów tymczasowo niedostępne...