Zobacz zwiastun „Diabelskiej jazdy” z Nicolasem Cage'em! Film od 4 sierpnia na platformach VOD

Autor: Kino Świat Redaktor: Motyl

Dodane: 28-07-2023 14:01 ()


Nicolas Cage jako pasażer z piekła rodem w mrocznym thrillerze o morderczym pojedynku, którego stawką będą prawda i życie. Zapnijcie pasy, czeka Was „Diabelska jazda”! Od 4 sierpnia na platformach VOD.

Żywa legenda kina, Nicolas Cage, jako pasażer z piekła rodem w pełnym akcji thrillerze producentów „Zrodzonego w ogniu” i „Winnych”. „Diabelska jazda” to skąpana w mroku nocy historia o tajemniczym mężczyźnie, który wsiada do samochodu pewnego kierowcy i grożąc mu bronią, każe jechać przed siebie. Tak rozpoczyna się zabójcza gra w kotka i myszkę, której stawką będą prawda i… życie. Nagrodzonemu Oscarem gwiazdorowi „Dzikości serca” i „Zostawić Las Vegas” na ekranie partneruje Joel Kinnaman („Legion samobójców: The Suicide Squad”, „Dochodzenie”). Za reżyserię filmu odpowiedzialny jest Yuval Adler („Sekrety z przeszłości”, „Perfekcjonistka”, serial „Strzelec”).

„Diabelska jazda” to pozycja obowiązkowa dla miłośników trzymającego w napięciu kina akcji i szalonych wcieleń Nicolasa Cage’a.

Do samochodu pewnego mężczyzny (Joel Kinnaman) wsiada uzbrojony nieznajomy (Nicolas Cage) i trzymając go na muszce, każe jechać przed siebie. Między zastraszonym kierowcą, a nieobliczalnym pasażerem rozpoczyna się mordercza walka o przetrwanie, w której – jak wkrótce się okaże - nie wszystko jest takie, jakie się wydaje.

Od 4 sierpnia film będzie można obejrzeć na platformach.

Premiery CANAL+, Player, Polsat Box Go, Rakuten, Orange, PLAY, UPC, Vectra, Multimedia Polska, INEA, TOYA.


comments powered by Disqus