Otrzymaj zwrot podkręcony do 10% w ramach Nagród Epic podczas letniej wyprzedaży

Autor: Kool Things Redaktor: Motyl

Dodane: 21-07-2023 15:00 ()


Nadszedł czas na najgorętsze oferty i zniżki: rozpoczęła się Letnia wyprzedaż w Epic Games Store ze zniżkami do 75% na wybrane nowości i najlepsze tytuły. Aby to uczcić, idziemy o krok dalej i podgrzewamy oszczędności poprzez podkręcenie do 10% kwoty, którą można zdobyć dzięki nagrodom Epic– dostępne przez ograniczony czas! Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Ogłoszony na początku tego roku, nowy program nagród pozwala uzyskać 5% zwrotu za wszystkie kwalifikujące się zakupy w Epic Games Store (w tym zakupy w grze dokonane za pomocą naszego systemu płatności). 

Przez cały okres trwania Letniej wyprzedaży (od 20 lipca, godz. 17:00 czasu polskiego, do 3 sierpnia 2023 r., godz. 17:00 czasu polskiego) podkręcimy wartość zwrotu z 5% do 10% na wszystkie kwalifikujące się zakupy – obejmuje to zakupy w całym sklepie, a nie tylko produkty objęte wyprzedażą. Dzięki zniżkom na poziomie nawet 75% możesz znaleźć swoją kolejną ulubioną grę (lub uzupełnić zaległości) z niesamowitymi oszczędnościami, jednocześnie zdobywając podwójne nagrody.


comments powered by Disqus