Kultowe produkcje i emocjonujące przygody w sierpniu na kanale FOX i FOX Comedy

Autor: FOX POLSKA Redaktor: Motyl

Dodane: 13-07-2023 21:51 ()


W sierpniu na widzów kanału FOX czekają prawdziwe emocje! To m.in. za sprawą drugiego sezonu „Poszukiwaczy zaginionych skarbów”. Nie zabraknie też kultowych filmów, które będzie można oglądać w każdą środę. Wśród tytułów pojawią się takie klasyki, jak np. „Gladiator” czy „Wodny świat”. Natomiast na FOX Comedy rozgoszczą się… nastolatki! Komedie z perypetiami młodych bohaterów będą rozbawiać widzów w sierpniu.

SIERPIEŃ NA KANALE FOX

Poszukiwacze zaginionych skarbów, sezon 2
(13 odcinków po 1 h)
PREMIERA: PONIEDZIAŁEK 28 sierpnia O GODZINIE 21:05
Kolejne odcinki od poniedziałku do piątku o 21:05
Powtórki w środy pomiędzy filmami

Ekspert ds. historii starożytnej Danny (Matt Barr) oraz złodziejka dzieł sztuki Lexi (Sofia Pernas) ponownie połączą siły we wspólnej walce przeciw groźnemu terroryście. W kontynuacji tej przygodowej serii bohaterowie zrozumieją, że połknęli przynętę głównego antagonisty – Wielkiego Khana (Ron Yuan), który postanowił wykorzystać ich w swojej międzynarodowej intrydze. Narażając życie swoje i milionów ludzi, Danny i Lexi zmierzą się z Khanem w ostatecznej bitwie nad Hong Kongiem.

Filmowe środy

ŚRODY O GODZINIE 22:00

Fani filmowych klasyków z pewnością ucieszą się na filmowe środy z kanałem FOX. Co tydzień, o 22:00 czekać na nich będą wyjątkowe tytuły, które skradły serca osób na całym świecie. Różnorodność produkcji sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. Wyjątkową jakość tych filmów potwierdza fakt, że niemal wszystkie zostały nominowane lub nagrodzone Oscarem.

„Australia”

„Gladiator”

„Wodny świat”

„Moulin Rouge”

„Gliniarz z metropolii”

 

Czwartki z Leonardo DiCaprio

CZWARTKI O GODZINIE 21:05

Kanał FOX przygotował też nie lada gratkę dla miłośników filmów z Leonadro DiCaprio. Spotkania z gwiazdą będę miały miejsce w czwartki o 21:05. Nie zabraknie pościgów, emocji, ale też solidnej dawki humoru!

„Wyspa tajemnic”

„Złap mnie, jeśli potrafisz”

 

Nastolatki rządzą na FOX Comedy

Komedie z nastolatkami w roli głównej to sposób na wakacje pełne śmiechu! W sierpniu na widzów kanału FOX Comedy czekają przygody i potężna dawka humoru z udziałem młodych bohaterów. Start już w sobotę 5 sierpnia o godzinie 17:00.

Soboty

Od 5 sierpnia

O godzinie 17:00

„Scott Pilgrim kontra świat” (PREMIERA)

„Duży”

„Ten pierwszy raz”


comments powered by Disqus