ROCKFISH Games ujawnia daty premiery kosmicznej gry RPG EVERSPACE 2 na PlayStation i Xbox!

Autor: Kool Things Redaktor: Motyl

Dodane: 12-07-2023 21:19 ()


Po udanej premierze na PC zeszłej wiosny, fani kosmicznych gier akcji na konsolach mogą teraz spodziewać się premiery EVERSPACE 2 na PlayStation 5 i Xbox Series X|S w sierpniu. Kosmiczna strzelanka z elementami RPG zostanie wypuszczona w usłudze Xbox Game Pass.

Niezależny deweloper AA, firma ROCKFISH Games, ma przyjemność podzielić się swoją niezwykle udaną kosmiczną grą akcji z elementami RPG EVERSPACE 2, która 15 sierpnia 2023 r. pojawi się na PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Po udanej premierze na PC na początku tego roku, z oceną 81 punktów w serwisie Metacritic i bardzo pozytywną oceną 88% na Steamie, która do tej pory sprzedała się w łącznej liczbie ponad 350 000 egzemplarzy, potężna gra akcji dla jednego gracza z elementami RPG i otwartym światem będzie dostępna za 49,99 USD / 44,99 GBP / 49,99 EUR / ¥6900. Zamówienia przedpremierowe na PlayStation i ze zniżką 20% są już otwarte.

Obejrzyj zwiastun premiery Everspace 2 na konsolę.

Posiadacze Xbox Game Pass będą zachwyceni możliwością wskoczenia do fotela pilota i odkrywaniem ponad 100 starannie zaprojektowanych lokalizacji w wielu systemach gwiezdnych. Gracze korzystający z PC Game Pass i Microsoft Store mogą także cieszyć się grą na Xbox Series X|S dzięki wsparciu Play Anywhere. Do tej pory ponad 120 000 posiadaczy PC Game Pass wypróbowało EVERSPACE 2.

Na PlayStation 5 gra EVERSPACE 2 w pełni wykorzysta dotykowe haptyczne sprzężenie zwrotne kontrolera, adaptacyjny wyzwalacz i funkcje głośnika DualSense.

“Ponieważ kosmiczne gry przygodowe cieszą się większym zainteresowaniem niż kiedykolwiek, jest nam niezmiernie miło, że w sierpniu udostępnimy EVERSPACE 2 na Xbox i Playstation zupełnie nowym odbiorcom” - mówi dyrektor generalny ROCKFISH Games, Michael Schade. “Dwa lata spędzone we wczesnym dostępie podczas tworzenia wersji na PC bardzo nam się przydały w przygotowaniach do wydania gry na konsole, a ostatnie kilka miesięcy dobrze wykorzystaliśmy, dopracowując i tak już solidne podstawy. Gracze Series X i Playstation 5 mogą spodziewać się eksploracji gwiezdnych systemów EVERSPACE 2, z wsparciem dla 60 klatek na sekundę, jeszcze tego lata.”

EVERSPACE 2 debiutuje na konsolach z ekscytującą 30 godziną kampanią dla jednego gracza, w pełni udźwiękowioną w języku angielskim i niemieckim. Po za głównym wątkiem dostępnych jest też wiele dodatkowych misji pobocznych, zleceń, sygnałów ratunkowych, wyzwań lokalizacyjnych, zagadek i innych aktywności wydłużających czas gry. EVERSPACE 2 jest zlokalizowany w języku angielskim, brazylijskim portugalskim, czeskim, francuskim, niemieckim, włoskim, japońskim, koreańskim, polskim, rosyjskim, chińskim uproszonych i tradycyjnym oraz hiszpańskim.

Wydawca Maximum Games wspólnie z ROCKFISH Games, chcą 3 października 2023 r. udostępnić sprzedawcom detalicznym na całym świecie imponujący pakiet kolekcjonerski na PlayStation 5 i Xbox Series X|S. EVERSPACE 2 Stellar Edition jest zapakowany w atrakcyjny steelbook wraz z 64-stronicowym artbookiem i ścieżką dźwiękową w wersji cyfrowej.

Zamówienia w przedsprzedaży są już dostępne w sklepie Amazon i u innych sprzedawców detalicznych na całym świecie.

Fani kosmosu mogą śledzić EVERSPACE 2 na TwitterzeFacebooku lub dołączyć do społeczności Discord, aby otrzymywać najnowsze informacje dotyczące rozwoju gry. Zespół ROCKFISH Games streamuje w piątki na kanałach studia na Twitchu i YouTube, prezentując zawartość najnowszej wersji deweloperskiej gry. Transmisje odbywają się od 20:00 do 22:00 CET / od 14:00 do 16:00 ET / od 11:00 do 13:00 PT, podczas których widzowie na czacie mogą zadawać pytania zespołowi RockFish Games.


comments powered by Disqus