Car Detailing Simulator debiutuje na Nintendo Switch

Autor: Ultimate Games S.A. Redaktor: Motyl

Dodane: 12-07-2023 19:04 ()


Już 13 lipca br. na Nintendo Switch pojawi się Car Detailing Simulator, gra umożliwiająca prowadzenie biznesu związanego z czyszczeniem i renowacją samochodów. Twórcy symulatora postawili na realizm i kompleksowe ujęcie tematu gruntownych renowacji aut. Car Detailing Simulator zadebiutował najpierw z powodzeniem na PC. Jeszcze na 2023 r. planowane jest wydanie gry na konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S.

Stworzony przez polskie studio Games Incubator symulator zadebiutował na PC w kwietniu 2022 r. i zebrał dobre oceny wśród graczy. Obecnie na platformie Steam odsetek pozytywnych recenzji sięga 78 proc. (na ponad 600 recenzji). Za przygotowanie portu i wydanie gry na Nintendo Switch odpowiada Ultimate Games S.A.

Car Detailing Simulator koncentruje się na jednoosobowej rozgrywce, która opiera się na wykonywaniu zleceń obejmujących czyszczenie, renowację i konserwację samochodów. Wśród dostępnych pojazdów znajdują się zarówno stare auta, jak i zniszczone czy po prostu zaniedbane samochody. Gracz może też np. kupować stare modele aut, a następnie przywracać im ich dawną świetność lub wprowadzać dowolne modyfikacje, by później sprzedawać takie pojazdy za odpowiednio wysoką cenę.

Istotną rolę w Car Detailing Simulator odgrywają też opcje związane z rozwojem warsztatu, w tym z wprowadzaniem różnego rodzaju ulepszeń i rozszerzaniem zestawu narzędzi do pracy. Rozwój biznesu jest możliwy wraz z osiąganiem postępów w grze i wykonywaniem kolejnych zleceń.

Twórcy postawili duży nacisk na realizm, co widać m.in. po szerokim zestawie specjalistycznych narzędzi oraz szczegółowo odwzorowanym opcjom związanym z czyszczeniem i renowacją pojazdów (np. mycie, nakładanie piany i polerowanie lakieru).

Car Detailing Simulator to gra ze sporą dawką realizmu, która pozwala na zajęcie się czyszczeniem i renowacją przeróżnych samochodów – od starych po całkiem nowoczesne modele. Temat odnawiania pojazdów został tutaj potraktowany z dużym przywiązaniem do szczegółów i w sposób kompleksowy. Gra zapewnia przy tym długie godziny spokojnej zabawy, która może przypaść do gustu nie tylko fanom motoryzacji” – mówi COO Ultimate Games S.A., Rafał Jelonek.

Car Detailing Simulator – główne cechy:

  • czyszczenie, renowacja i konserwacja aut;
  • zróżnicowane zlecenia;
  • rozwój warsztatu;
  • szczegółowe modele samochodów;
  • konkurencja i rankingi.

Datę premiery Car Detailing Simulator na Nintendo Switch ustalono na 13 lipca 2023 r. W tym roku symulator zostanie wydany także na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S.

 

Car Detailing Simulator – Nintendo Switch Trailer:

Car Detailing Simulator (Nintendo eShop):

https://www.nintendo.com/store/products/car-detailing-simulator-switch/

Car Detailing Simulator (Steam):

https://store.steampowered.com/app/1433570/Car_Detailing_Simulator/

 

Podstawowe informacje:

tytuł: Car Detailing Simulator

gatunek: symulator, motoryzacyjne, realistyczne, rekreacyjne

producent: Games Incubator, GameFormatic S.A., Ultimate Games S.A.

wydawca: Ultimate Games S.A.

język: polski, angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, koreański, rosyjski, chiński uproszczony, chiński tradycyjny, turecki, portugalski brazylijski, japoński

liczba graczy: 1

rozmiar pliku: 5,2 GB

data premiery: 13.07.2023 r. (Nintendo Switch), 13.04.2022 r. (PC – Steam), 2023 (PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S)


comments powered by Disqus