Succubus: Hellish Orgy VR powraca z zaświatów!

Autor: Community Villa Redaktor: Motyl

Dodane: 05-07-2023 17:37 ()


Po zbanowaniu przez Steam, Succubus: Hellish Orgy VR zostanie wydane na GOG w tym miesiącu!

Madmind Studio zapowiedziało, że Succubus: Hellish Orgy VR pojawi się na PC jeszcze w tym miesiącu! To ogłoszenie jest następstwem dość ostrej reakcji Valve, które zbanowało grę na Steamie 3 miesiące temu za zbyt realistyczną brutalność. Na szczęście studiu udało się przezwyciężyć te trudności, zmieniając platformę. Kto mógł przyjść z pomocą rodzimemu producentowi? Oczywiście jest to stare, dobre GOG.com! Długo wyczekiwana wersja Succubus VR zadebiutuje na tej platformie już 20 lipca.

Cała sytuacja z banem stała się swego rodzaju memem dla studia i jego fanów. Nowy zwiastun doskonale się nim żywi, wabiąc nas na nową platformę, na której cenzura nie istnieje. Miłego oglądania!

"Cenzura gier nigdy nie spotyka się z przychylnym zdaniem graczy, a my- developerzy często zmuszani jesteśmy do wycinania lub zmiany całych scen by spełnić ostre założenia cenzorów. Tym bardziej cieszymy się, że nasza kierowana do dorosłych graczy gra, zyskała możliwość premiery na platformie sprzedażowej www.GOG.com"

"Nasze studio wsparło także zespół odpowiedzialny za konsolowy port gry Succubus – Console Labs S.A., modyfikując formę cenzury w wersji konsolowej (usunięcie pikselizacji). Developer niebawem opublikuje oczekiwane zmiany w postaci darmowego patcha wersji na PS4/PS5."

Succubus: Hellish Orgy VR posiada już stronę na GOG.


comments powered by Disqus