Lipcowe premiery VOD od Kino Świat

Autor: Kino Świat Redaktor: Motyl

Dodane: 03-07-2023 20:36 ()


Kontrowersyjny kinowy hit o kulisach „afery dubajskiej”, pełen suspensu horror sakralny z Jeną Malone oraz słoneczna komedia pomyłek rozgrywająca się na greckiej wyspie Amorgos.

Dziewczyny z Dubaju® © fot. Aleksandra Mecwaldowska, prod. Ent One, Ent One Studios, dystr. Kino Świat 2023

DZIEWCZYNY Z DUBAJU® | 7.07

 ZWIASTUN FILMU

Film petarda! Oparte na prawdziwych wydarzeniach „Dziewczyny z Dubaju®” zdemaskują hipokryzję polskiego show biznesu i ujawnią całą prawdę na temat tzw. „afery dubajskiej”, w którą zamieszane były zarówno celebrytki i modelki, jak również wiele znanych postaci ze świata polityki, biznesu, czy sportu. Oto nowy film wyprodukowany przez duet producencki: Dorotę Rabczewską i Emila Stępnia, którzy już wcześniej mieli okazję współpracować przy hitach „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” i „Pitbull. Ostatni pies”. Reżyserii podjęła się Maria Sadowska – autorka obsypanego nagrodami obrazu „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”.

 

Konsekracja © dystr. Kino Świat 2023

KONSEKRACJA | 14.07

 ZWIASTUN FILMU

Tajemnicze morderstwa, zmowa milczenia i sekrety sióstr z mrocznego zgromadzenia. Wszystko to w „Konsekracji”, uwodzącym atmosferą i suspensem horrorze sakralnym z nominowaną do Nagrody Saturna aktorką Jeną Malone (seria „Igrzyska śmierci”). Jak zaręcza serwis Movieweb.com – ten przerażający film to „seans obowiązkowy dla każdego miłośnika kina grozy”.

 

Dwa bilety do Grecji © fot. Chloe Kritharas, dystr. Kino Świat 2023

DWA BILETY DO GRECJI | 21.07

 ZWIASTUN FILMU

Pełna słońca i humoru kobieca komedia pomyłek osadzona na malowniczej greckiej wyspie Amorgos. W rolach głównych występują: laureatka Cezara i nagrody na MFF w Wenecji Laure Calamy („Na pełny etat”, „Sybilla”) i Olivia Côte („Pożądanie”, „mamy2mamy”), a towarzyszy im nominowana do Oscara i nagrodzona statuetką BAFTA - Kristin Scott Thomas („Czas mroku”, „Tylko Bóg wybacza”).


comments powered by Disqus