Nowe odcinki „Pokémon Najwspanialsze Podróże: Serial” już dostępne na platformie Netflix

Autor: Kool Things Redaktor: Motyl

Dodane: 03-07-2023 18:36 ()


Ash i jego Pikachu pojawiają się w ostatnim sezonie, nowe odcinki debiutują w Polsce, wyłącznie na Netflix.

Nowe odcinki „Pokémon Najwspanialsze Podróże: Serial” są już dostępne w Polsce, wyłącznie na Netflix. W 25 sezonie popularnego na całym świecie serialu animowanego zobaczymy Asha Ketchuma i jego Pikachu, a także Goh i Chloe, którzy wyruszą na poszukiwanie przygód w świecie Pokémonów.

„Pokémon Najwspanialsze Podróże: Serial” to finałowy etap dla Asha i jego Pikachu w serialu animowanym Pokémon, który zakończy się serią specjalnych odcinków upamiętniających ich 25-sezonową podróż. W ostatnim sezonie z tym kultowym duetem, trenerzy powinni śledzić ich przygody na Netflix, aby dołączyć do Asha i jego Pikachu, gdy wyruszą w kolejną podróż przepełnioną zwrotami akcji. Dodatkowe odcinki, w tym zakończenie serialu i specjalna kolekcja odcinków żegnających Asha Ketchuma, zostaną ogłoszone widzom w Polsce w późniejszym terminie. 

Pokémon Company International pozwala fanom przyjrzeć się bliżej temu sezonowi, publikując najnowszy zwiastun na oficjalnym kanale YouTube Pokémon.

“Pokémon Najwspanialsze Podróże: Serial” Streszczenie części drugiej:

Następna bitwa Asha w World Coronation Series toczy się przeciwko Drasnie z Elitarnej Czwórki Kalos, ale najpierw odwiedza on swoich przyjaciół Clemonta i Bonnie! Następnie Chloe spotyka innego przyjaciela Asha i bierze udział w Spektakularnym Konkursie Pokémonów z Eevee, a kiedy relacja Asha z Lucario przypomina mu o Greninji, wraca do Kalos na specjalny trening. W międzyczasie Goh musi zmierzyć się z ostatnimi próbnymi misjami w ramach Projektu Mew, a wędrówka przez Koronną Tundrę kończy się radosnym spotkaniem z rodziną Lillie. Gdy zbliża się turniej Masters Eight, pojawia się były rywal Asha, Paul — i Ash jest gotowy do walki! 

Aby dowiedzieć się więcej o „Pokémon Najwspanialsze Podróże: Serial”, odwiedź stronę  Pokemon.co.uk.


comments powered by Disqus