Deadliest Catch: The Game wkrótce na konsolach Xbox i Switch

Autor: Ultimate Games S.A. Redaktor: Motyl

Dodane: 27-06-2023 20:26 ()


Już 28 czerwca br. Deadliest Catch: The Game trafi na konsole Nintendo Switch oraz Xbox One i Xbox Series X|S. Deadliest Catch: The Game to symulator poławiacza krabów królewskich na wodach Morza Beringa, oparty na popularnym serialu telewizyjnym Discovery Channel, który jest znany w Polsce pn. „Najniebezpieczniejszy zawód świata”. Gra została wydana wcześniej na PC, a w ciągu najbliższych miesięcy pojawi się też na PlayStation 4 i PlayStation 5.

Stworzona przez polskie studio Ultimate Games S.A. gra zadebiutowała na PC – po wcześniejszej fazie Early Access – w kwietniu 2020 r. Za przygotowanie wersji na Nintendo Switch i Xbox One oraz wydanie gry odpowiada Ultimate Games S.A. Dzięki wstecznej kompatybilności Deadliest Catch: The Game działa także na Xbox Series X|S.

Deadliest Catch: The Game to realistyczny symulator, który powstał we współpracy z Discovery Channel. Gracz zajmuje się łowieniem krabów królewskich na Morzu Beringa, zarządzając jednocześnie specjalnym statkiem rybackim (tzw. krabowcem). Tytuł wyróżnia się dużym naciskiem na detale, a sama rozgrywka łączy w optymalnych proporcjach realizm z przystępnością.

W Deadliest Catch: The Game gracz staje przeciwko licznym wyzwaniom i musi podjąć walkę nie tylko z morzem, ale też z czasem, kwotami połowowymi czy migracjami krabów. W efekcie można się przekonać, dlaczego zawód poławiacza krabów jest uważany za jedną z najtrudniejszych i najbardziej niebezpiecznych profesji na świecie” – mówi COO Ultimate Games S.A., Rafał Jelonek.

Twórcy symulatora przygotowali m.in. zaawansowane metody połowów krabów królewskich. Gracz musi się też zająć dokładnym przygotowaniem wyprawy i utrzymaniem odpowiedniego kursu. Rozgrywkę w Deadliest Catch: The Game urozmaicają również systemy realistycznej fizyki wody i dynamicznej zmiany warunków pogodowych, a także szerokie możliwości ulepszania statku.

Deadliest Catch: The Game – główne cechy:

  • zaawansowane metody połowów krabów królewskich;
  • realistyczna rozgrywka;
  • rozbudowane elementy zarządzania statkiem i załogą;
  • system dynamicznych warunków pogodowych;
  • zaawansowana fizyka wody;
  • możliwości rozbudowy i ulepszania statku;
  • gra na licencji serialu Discovery Channel.

Datę premiery Deadliest Catch: The Game na Nintendo Switch oraz Xbox One i Xbox Series X|S ustalono na 28 czerwca 2023 r. Na obecny rok zaplanowano także wydanie symulatora na PlayStation 4 i PlayStation 5.

 

Deadliest Catch: The Game – Xbox Trailer:

Deadliest Catch: The Game – Nintendo Switch Trailer:

Deadliest Catch: The Game (Microsoft Store):

https://www.xbox.com/games/store/deadliest-catch-the-game/9pdp73bk988q

Deadliest Catch: The Game (Nintendo eShop):

https://www.nintendo.com/store/products/deadliest-catch-the-game-switch/

Deadliest Catch: The Game (Steam):

https://store.steampowered.com/app/838630/Deadliest_Catch_The_Game/


comments powered by Disqus